Přejít na obsah

El. stahování předních oken


jirk@

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, mám prosbu, chtěl bych se zeptat zda se hodí koupit el. stahovani předních oken origo škoda BFB054004

zda to někdo má a jaká je s tím spokojenost. Mám oktávku 1,6 LX 1998 a je to uplne holátko centrál už jsem si sehnal a ted ji chci alespon vybavit okynkama v elektrice v předu. Vyplatí se za to dát 2600 kč vč DPH ? Je to nepoužité jen to pár let leželo na skladě v jedné firmě a ta likviduje sklad, akorát že už je to bez záruky, proto taková cena jinak u škodovky origo 8000 bez DPH. A ještě bych se chtěl zeptat zda k tomu budu muset dokoupit komfortku nebo jestli už to má nějaký svuj modul jak třeba centrál a zda-li je možné ty okna připojit k centralu tak aby se při zamknuti auta dovřeli? Central ten vystup má ale nevím ty okna. Děkuji vám všem za rady. Pište prosím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty peníze bych do toho šel, nejspíš to bude přídavný motorek, který dáš místo kličky a s komfortkou to nebude mít moc společného. Mám pocit, že podobný /ne-li stejný/ způsob dodělání el. oken vpředu nabízí i společnost Jablotron.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No ja taky premyslim jak dodelat stahovani prednich oken ale to s tim motorkem misto klicky jsem nikde nevidel, max. tak na fabii. Do octavie jsou vzdycky komplety, mechanismus stahovani a motorek. Navic vsechny co jsem nasel maji napsano ostavie do roku 2000, ja mam vyrobu 2000 MR01 tak ani nevim jestli by mi to tam vubec slo hodit. Nejradeji bych koupil orig. stahovacky ale krome toho ze jsou drahy bych musel sehnat i ten tapec dveri s ovladacim panelem protoze je jiny nez ten s klickou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja taky premyslim jak dodelat stahovani prednich oken ale to s tim motorkem misto klicky jsem nikde nevidel, max. tak na fabii. Do octavie jsou vzdycky komplety, mechanismus stahovani a motorek. Navic vsechny co jsem nasel maji napsano ostavie do roku 2000, ja mam vyrobu 2000 MR01 tak ani nevim jestli by mi to tam vubec slo hodit. Nejradeji bych koupil orig. stahovacky ale krome toho ze jsou drahy bych musel sehnat i ten tapec dveri s ovladacim panelem protoze je jiny nez ten s klickou :(

No tapec neni potřeba kupovat pač tam u toho origo je to jinak spínače se dají tak aby překryli tu díru po klice, je tam na to držák spínačů už je mám doma jen čekám až budu mít čas se známím to tam namontovat, jinak na MR2001 by ta sada co jsem koupil já ( origo škoda ) šla taky.akorát že já jsem to koupil za 2500 i s DPH a poštovným jako nevyužitou zásobu nějakého skladu - vše v pořádku origo nezničené origo balení , a u škodovky za to chtějí 8000 bez DPH což je nehorázně moc ... přidávám fotky jak to vypadá s tím spínačem ...

4196421~100_6077.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nevite jesi nahodou nejsou stahovacky a motorky stejny jako u originalniho reseni? Premyslim jesi tam dat origo nebo tohle. Ale pokud bych chtel to originalni-stejny jako z vyroby musel bych shanet starsi a vyslo by to na stejny penize, takhle bych to mel fungl novy a mohl bych do motorku dodat "mozky" a dopojit instalaci a komfortku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...