Přejít na obsah

oprejskaný lak


Thieri.H

Doporučené příspěvky

Zdravím chtěl bych se zeptat.Mám octavii 1998 sedan barva modrá klasická (ne metalíza) a přední nárazdník mám celý oprejskaný asi od kamenů barva má podklad bílou takže to je velmi vidět.nárazník je takhle oprejskaný uplně celý slyšel jsem,že se prodává leštěnka v barvě vozu,že se to tím přeleští a ono to tam vydrží a není to vidět.Ale na internetu jsem to zatím nikde neviděl.Poradíte někdo jak na to? popřípadě za odkazy na ruzné prostředky budu rád. :)

post-27976-1238948552_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám doma červenou Turtle wax, je k tomu aj taká voskovka, je to puze na pár umytí a musí se obnovit. A je to spíš na nějakou malou ryhu a nena toto. Ja chtěl zadělat střechu, nekdo mi ji objel klíčem, ryha přes celé auto a tak jsem si ji koupil cena kolem 400-500 kč a vysledek naprd, zbytečně vyhozené peníze. Radši to ani nekupuj. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj no rika se to o - Color magic plus od firmy- TurtleWax,mam ji doma ale jeste sem to nevyzkousel:)takze neporadim jestli funguje či ne ale piše se ze nevydrzi na porad asi 20 umyti auta..

kouknu po tom.kdyby to cydrželo 20x umytí bylo by to docela dobré :)

díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám doma červenou Turtle wax, je k tomu aj taká voskovka, je to puze na pár umytí a musí se obnovit. A je to spíš na nějakou malou ryhu a nena toto. Ja chtěl zadělat střechu, nekdo mi ji objel klíčem, ryha přes celé auto a tak jsem si ji koupil cena kolem 400-500 kč a vysledek naprd, zbytečně vyhozené peníze. Radši to ani nekupuj. :kuk:

takže drahý a naprd.uvidím kouknu ještě tady u nás v auto kelly nebo tak někde a uvidím když to bude drahý tak to snad vyjde líp to nechat nastříkat.

dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj zrovna dnes jsem chtěl opravit rýhy touto tužkou a potom přeleštit,musím říct že to stojí za velké ho...Řekl bych hodně dřiny a vyhozených peněz.Výsledek je prach mizerný to je slabé slovo.NEKUPUJ

jakou máš značku? kolik to stálo?abych nekoupil to stejné :)

dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přesně tak jak píše Woody s tím 20x umýt bych tomu také moc nevěřil.Vypadá to hnusně už od začátku barva není stejná je to vidět tak proč to dělat výsledný efekt je stejný oprýskaný nebo kropenatý jinou barvou si vyber.Možná opravná tužka přímo od škodovky ale na laku to bude stejně vidět nebo se zeptat lakýrníků jak to rozleštit myslím že to moc nepůjde.Všechny pokusy ti budou ubírat peníze na nový lak,je to jen na tobě pro co se rozhodneš.Já doporučuji došetřit a nechat nalakovat.Hodně zdaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem na tom podobně a opravoval jsem to způsobem že jsem si nechal namíchat lak stála mě plechovka 150 kč, očistil, odmastil postižené místo, pak jsem to přetřel silnější vrstvou..... vzikli mi tam takový hrubý fleky který jsem nechal asi tejden zaschnout pak jsem vzal brusný papír pod vodu zrno 1400 a zbrousil, pak jsem vzal tempo a přeleštil a výsledek je perfektní. Jinak co se týče barevných polishů tak je to prefektní věc na škrábance, ty fakt zmizej sice je to potřeba občas nanést znovu ale efekt to plní, na ďubky od kamínků to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj naraznik vypadal uplne stejne a nepomohly zadne vosky...Vybrousil jsem az do hladka a normalne amaterskou sadou na strikani (kompresor na foukani kol a sada z hornbachu) nastrikal...Brouseni sice na pul dne ale vysledek stoji za to.Investice cca 800 Kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj naraznik vypadal uplne stejne a nepomohly zadne vosky...Vybrousil jsem az do hladka a normalne amaterskou sadou na strikani (kompresor na foukani kol a sada z hornbachu) nastrikal...Brouseni sice na pul dne ale vysledek stoji za to.Investice cca 800 Kc
Jene ,dovezu ti kapotu. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám tu samou barvu nechal jsem si to rozleštit a 700 ve větráku a tolik toho ten pán namluvil tak si myslym že pouze nástřik to vyřeší dnes jsem byl ve firmě stadox barva ve spreji 340kč plnič na plast 250kč a hurá na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...