Přejít na obsah

Kuchyňské linky


Janina

Doporučené příspěvky

My jsme si vybrali taky Oresi ( máme jí zatím 3 mesíce a maximální spokojenost ), stavili jsme sami - není na tom celkem nic složitého a dá se na tom ušetřic celkem dost peněz. ( samosebou záleží na složitosti kuchyně) Projeli jsme toho celkem dost záleží asi taky dost na tom co je ochoten člověk do toho investovat.

Dělaj se různý systémy do skříní, což dost hejbe cenou. Záleží zase na tom co tam chcete , osobně sme nejdříve zvolili rohové systémy a pak je ve finále nekupovali - dost do zmenší prostor v rohách.

pár postřehů : pokud to není novostavba - kde doděláte místnost k obrazu kuchyně , pozor na rozvržení odpadů, elektriky ( zásuvky na spotřebiče atd.... )

Asi sem moc nepomohl ale opravdu tu jde spis o to co by jste tam radi.

Obrratit na Jera (už. Jero ) - dela kuchyne

Editováno: , autor: Evers
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou máte z Oresi, nám se líbí Alto a Carmen,zatím mám návrh na Alto, bude to novostavba, takže odpad i elek. se dodělá podle potřeby. mám návrhy ale nejdou mi sem vložit, doma to zmenším a vložím. Spotřebiče si budem kupovat sami, ty bych chtěla Samsung.

To montování je docela ranec, ale např.tuhle bysme si asi netroufli :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak říká Michal, bez DPH a navíc máš jistou záruku na montáž proti poškození částí kuchyně ne ?? Jo a Jani Samsung sice dělá pěkný věci ale volil bych měco jiného. Kamarád dělá u spotřebičů a Samsunga mi zamítnu a poradil mezi Electrolux a AEG.

My teda máme Samsunga americkou lednici ''No Frost'' a jsem spokojen. Asi je to otázka vkusu. Nevím.

Editováno: , autor: Rosťa19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to je s DPH nevím, ale včera nám kuchyň vyčíslili na 70 tis bez spotřebičů a cca 18-20 tis montáž.

Ještě jsme objednaný na zítra do nábytku Rembrant na vytvoření návrhu.

U mě je Samsung citová záležitost :D líbí se mi od nich deska, trouba i lednice, co se týká lednic, znám pár lidí co je má a zatím naprostá spokojenost, ale nikoho kdo by měl desku a troubu neznám, ale mě se fakt líbí. Taky rozhodne bohužel cena, ale určitě nechci žádný Matsui a podobné značky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20.000 za montáž??To je tedy v okolí Prahy docela síla.

Jinak tu červenou jsme dělali za 39000 s montáží a tu jabloň za 52000 s montáží(ceny bez spotřebičů s DPH).

a na mně si se vyprdnul :feve: Nás stála nějak okolo 100 bez spotřebičů, a to ji nemáme až tak velkou. Ceny máš teda naprosto super.

Jana: pohledej to téma s kuchyňskými spotřebiči, tak najdeš hodně informací nejen o kuchyních.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Sice s předstihem, ale koukáme se po nové kuchyňské lince. Co by jste doporučili, s čím a kým máte zkušenosti?

Mi zatím byli jen v Oresi a vypadá to dost zajímavě. Ale zatím sme na začátku...

Budu ráda za každou inspiraci

Zkuste se juknout do Jamall nábytku já jsem spokojen kuchyň drží a určitě je možnost vybrat z mnoha vzorů materiálů atd.... pokud jste šikovný dáte to do kupy sami....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tady jsou slíbené návrhy od jiné firmy, dvířka mají od výrobce Trachea, četla jsem na ně docela chválu, ale jestli někdo máte osobní zkušenosti, tak budu ráda.

Foto nic moc, došly mi na mejl poškozené :(

Ještě by na té lince byla rampa s bodovkama. také se rozhodujem jakou barvu...

post-8404-1240483953.jpg

post-8404-1240483994.jpg

post-8404-1240484048_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou slíbené návrhy od jiné firmy, dvířka mají od výrobce Trachea, četla jsem na ně docela chválu, ale jestli někdo máte osobní zkušenosti, tak budu ráda.

Foto nic moc, došly mi na mejl poškozené :(

Ještě by na té lince byla rampa s bodovkama. také se rozhodujem jakou barvu...

nechci radit kuchynemi se zabivam jen 30 let ale podle skusenosti vim ze kdyz je cena cca 50 000 tisic bez spotrbicu da se udelat asi o 10 levnejsi jeste jsi nenapsala jake supliky drez prac deska to vse ovlivnuje cenu a hlavne kvalitu co se tyka oresi znamy je montuje a vim co si uctuji a za co takze pozor cena v kalkulaci je jina nez vysledna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...