Přejít na obsah

Nove bez rezervy?


CIJOML

Doporučené příspěvky

Máš špatné informace. Bez rezervy budou auta až od modelového roku 2010, takže tak srpen - září 2009. Budou to všechny modelové řady. Ale ještě není v platnosti zákon, který to umožní, ten by měl být platný asi až v létě. Pak klidně můžeš rezervu vyhodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm to je na p.... protože nějaká sada na opravu je na prd sem nedávno prorazil gumu o vyčuhující drát z obrubníku

a že si dávám bacha abych neparkoval nadoraz na obrubník kvuli kolečkům

sem jí roztrhl cca 5cm a kdybych neměl rezervu tak bych šel domu pěšky pěkně s velkým nákupem a nasranej v neděli

že pneu servis má otevřeno až v pondělí :feve:

Takže bez rezervního kolečka já nedám ani ránu

nedávno se otci roztrhla guma upozorňuji že nová a to po obvodu na transitu na dálnici kdyby neměl

rezervu stál by tam pěkně dlouho než bych mu dovezl náhradu takhle skočil do montérek a za pul hoďky frčel dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
27.4. jsem objednával roomstera a už bude taky bez rezervy.Říkal prodejce, že škodovka nyní přechází na nový modelový rok a rezervu už nebude dávat,jan sadu na lepení.Z důvodu přechodu na nový modelový rok se také pněkud pozdrží dodání nového auta :( to asi shořim nedočkavostí :)

jo ale pořád si jí tam na přání mužeš nechat dát ten prolis na kolo tam pořád zatím bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to k ničemu. Vezměte si, že na dálnici píchnete.... Co pak? Lepit gumu? To je takový nesmysl. Mám dojem že tyto novoty zavádějí úplní zabedněnci ... :kol-22:

Je to pouze pro další náklady. Kdo chce plnohodnotnou rezervu musí si ji koupit (plech 1500,-)

Ještě že mám 4x4 s plnohodnotnou rezervou...... :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe děláte jako, když pícháte každý den. To já jsem ještě v životě nepíchl. A když píchnu nějak si poradím i bez gumy. lol

Máš mobil někomu zavoláš. Ušetří se spousta vyrobených pneumatik zbytečně. :)

Když píchneš dvě tak jsi stejnak v řiti.

A pokud jí chceš vozit voz jí. Ještě bys mohl přihodit další díly :-)) Třeba náhradní okno, světlo. lol

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe děláte jako, když pícháte každý den. To já jsem ještě v životě nepíchl. A když píchnu nějak si poradím i bez gumy. lol

Máš mobil někomu zavoláš. Ušetří se spousta vyrobených pneumatik zbytečně. :)

A pokud jí chceš vozit voz jí. Ještě bys mohl přihodit další díly :-)) Třeba náhradní okno, světlo. lol

Tak v předchozím autě sem jí měl sedm let a pouřil jsem jí dvakrát z toho jednou na místě kde mě byl mobil kničemu

bez signálu a myslím že ta rezerva tam vydrží do té doby než to auto hoděj do šrotu tak to je pořád jedna guma

ale co oproti těm co palej gumy ostošest na srazech a podobně že to je pak kvantum pneumatik lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som od zaciatku roka chytil uz 3 defekty... prehodim za 5 minut a idem dalej... neviem si predstavit aby som sa rano o piatej ked sa ponahlam na vlak sral zo zalepovanim pneu o cakani na asistencu sluzbu ani nehovoriac

Přesně tak sem vytahl auto z garáže a guma prázdná a do práce tak akorát takže než lepit a dohušťovat radši 5min výměna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...