Přejít na obsah

snimač tlaku


vohnout

Doporučené příspěvky

No nič ked nepomohlo výmena sondy musíš hladat dalej. Skusil by som čidlo teploty...to tiež niekedy vyhadzuje podobné závady, aj ked zdanlivo nemá s tým nič spoločné. To sme tu už s kamošmi viac krát prebrebrali. Hladaj a rozmyšlaj a zase napiš.

Ja som mal zas chudobnu zmes už som chcel menit palivové čerpadlo za cca 4000 a bola to nakoniec vyskočená tesniaca gumička na vstrekovači.....zatial to ide gut. Vdaka aj Vikinovi a iným .... ;):feve: :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto téma se řeší také v sekci elektrika-chyby na Vag a tam píše,že má sondy měněné .Závada 16556 řeší mimo problému se sondama

také palivovou soustavu např. regul. tlaku paliva.

no kamos mi taky rikal,ze by to mohla delat vaha vzduchu,jenze tu fabie 1.4mpi nemaj,je tam jen ten snimac tlaku saciho potrubi,ale ten kdyby byl v haji tak by to melo napsat ne?????nebo se pletu????a kde je ten regul.tlaku paliva? Jinak na emisi mam zvyseny Co2 a to dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze jak ma ty dve zavady 17549 nesmyslne zatizeni,16556-sysrem odnmerovani paliva,system prilis bohaty.Dneska jsem byl v servise skoda abych se tam poradil a typek mi tam rekl,ze ta prvni zavada je ze je netesnost v sani a tim souvisy i ta druha chyba a nebo pry i ten regul.paliva.Ale rikal,ze to hodime komlet na diagnostiku a vsechno promerime,ze pak uvideme co a jak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska jsem byl na ty diagnostice a tam mi rekl ze to bude ten regul tlaku paliva-filtr.tak sem ho koupil a vymenil a ta chyba 16556-prilis bohata smes se neobjevila uz,zatim,nechci to zakriknout.a ta druha chyby 17549-nesmyslne zatizeni,bo tak nejak rikal ze to bude netesnost saciho potrubi,tak jsem vymenil tesneni pod sanim a uvidim jestli se uz taky neobjevi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...