Přejít na obsah

Zvyseni vykonu motoru 1.2HTP 47Kw


Revolucionar

Doporučené příspěvky

No po chipu je to trocha znat ale jelikoz mam combo tak to asi nejede tak jako tvoje cervena karkulka. Kazdopadne jaky tam mas prumer na kolesa? Chci dat pryc hnusne R14 origo a libily by se mi RS R16. A k tomu vyfuku - nekdo rika ze zvysi vykon a nekdo zase ze ne.

Kazdopadne by toho bylo vic - DO origo, vyfuk, tonovane skla, svetla, zadni repro, predni a zadni naraznik RS, kola RS, kotoucova zadni naprava. Je toho hodne ale kdyz pak clovek prijde k autu a zjisti ze nejaky nenechavec si vzal jeho auto do parady tak se mi do toho moc nechce.

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda. Chtel sem fabu RS ale neni to nejak zvlast rodinne auto takze sem ostrouhal(kez by se do ni vesel kocar, obr pes a mimino). Zase mi prijde zbytecne kupovat tdi v combu na jezdeni po praze(a na to aby mi to nekdo misto vykradani cele odcizil)

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíš kupovat Octu v kombi, ani Fabii RS, a dokonce ani VW Caravelle ;)

... sice to pořádný motor není, ale 1.4 16V disponuje v základu o pár kilovat a jeden válec víc. A když jsi si auto tehdá kupoval, tak finanční rozdíl mezi tímhle motorem a tvojí 1.2 HTP dorovnal : chip + filtry + další úpravy.

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda ze ma vic Kw a valec. No mam fabu uz 2 roky a kdyz sem ji kupoval tak sem hledal a tahle byla v te cene nejhezi. Ma vyhrivane sedaky, klimu, palubni pc, alu kola, atd(ani nevim co je to za vybavu). Kazdopadne sem to bral na uver a nebylo moc moznosti hledat u soukromych lidi. Nejde mi o to z toho delat letadlo ale jen trochu pridat na zrychleni. Nekteri lide si mysli ze 1.2HTP znamena (Hovno To Pojede) ale kdo se svezl tak vi ze jede dobre na ten maly obsah.

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja sem mel nedavno delany serv. interval. Mam tam okolo 120tis. Jen je mi divne ze nekdy to auto jede jak z praku a nekdy se mu moc nechce. Mozna se mi to jen zda. Ostatne ja taky kazdy den nepodavam plne vykony ;)

Mate nekdo zkusenost s tim vyfukem? Ani nevim jake jsou moznosti pri ladeni vykonu u tohoto motoru.

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No predevsim na jizdu po praze a mozna jednou rocne dalnice. Jake dalsi upravy mas na mysli??Cimbu chip mam. Mas s necim zkusenost? Ted mam zalusk si udelat radost a koupit dal. central(na klic uz mam v aute ale libi se mi vystrelovaky). Sice to nema s vykonem nic spolecneho ale kdyz by nekdo vedel o levne komfortce tak napiste. Klicky uz mam poresene tady na foru.

Ale zpet k tematu....

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aby ste si nemysleli ze si delam prdel :D Normalne som natankoval do prveho cvaknutia cca 38 litrov akurat ked som prisiel na pumpu zacala rezerva svietit...

Inokedy bolo uz skoro pol nadrze v prdeli pri tolkych nachodenych km to mi je divne najviac :smich:

post-21618-1241351475_thumb.jpg

post-21618-1241351503_thumb.jpg

Editováno: , autor: TomaS-BB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by si chtěl pomoct s tim centrálem,věděl bych o konfortce + 2 klíče bez chipu a musel by sis nechat vyfrézovat planžety.

Mě centrál sakumprdum na DO vyšel kolem 2tis. komfortka + klíče 1400,- , chip 237,-/ks , vyfrézování planžety 200,-/2ks

Neni to originál škoda,ale jsem s nim na 100% spokojenej.

Jinak k těm úpravám ,je to zmiňovaný filtr,leštěné svody od motoru až po koncovku,laďáček,odstranění katalizátoru,ostřejší vačka,leštěné a upravené sedla ventilů a mohl bych pokračovat dále a vyblejt ze sebe další prasečinky co ti sice přidají na výkonu,ale i na spotřebě

hlavně musíš mít koncept,na co to auto máš a kolik jsi ochoten riskovat ,kdyby se to nepovedlo :D

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nechci to s tim vykonem prehanet jako jeden tady na foru kdy z 1.4 55Kw dela cca 80Kw :-) . Prece jen vozim sem tam prcka v sedacce(i kdyz ma rad rychlou jizdu - teda aspon podle me ale nevim zda se to v pul roce da takhle odhadnout).

Rad se svezu ale zase ne na ukor zivotnosti motoru. Nejaky lehky tuning(decent).

K tomu centralu - chci origo bo se mi za prve libi a za druhe moc lidi s obyc. DO centralem nejsou spokojeni(chci zaslepit zamky a otevirat jen dalkou). A ta cena myslim je skoro stejna tak proc nemit za ty same prachy origo.Taky bych se nekdy rad dostal do auta :smich:

Jen ted shanim komfortku 433E.

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda ze ma vic Kw a valec. No mam fabu uz 2 roky a kdyz sem ji kupoval tak sem hledal a tahle byla v te cene nejhezi. Ma vyhrivane sedaky, klimu, palubni pc, alu kola, atd(ani nevim co je to za vybavu). Kazdopadne sem to bral na uver a nebylo moc moznosti hledat u soukromych lidi. Nejde mi o to z toho delat letadlo ale jen trochu pridat na zrychleni. Nekteri lide si mysli ze 1.2HTP znamena (Hovno To Pojede) ale kdo se svezl tak vi ze jede dobre na ten maly obsah.

Plně s Tebou souhlasím, mám F1 Haťapku 47 kW Combi (bez úprav). Není to sice trhač asfaltu, ale Chorvatsko jela ve čtyřech dospělých a s plným kufrem za 6,3 l/100 km i s puštěnou klimou. A 90 % vzdálenosti po dálnici na hranici rychlostních limitů. Čtyřku jsem řadil jen když jsem musel za někým v kopcích zpomalit. Kopec nekopec, pořád 120-140 na pětku. Proto mne rozčilují názory některých motoristických novinářů, že ve výše uvedených případech jsou kamiony v kopcích rychlejší. Jenže oni (ti mladší)nezačínali na Š 1000 MB, Š 120, Š Forman. Pro ně auto, které nemá alespoň 100 koní, není auto. Samozřejmě je cestování s Octavií TDI jiné kafe, ale v porovnání s Š 120 je Haťapka super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...