Přejít na obsah

Baterka v dálkovém ovládání


anry

Doporučené příspěvky

Pokud si přečteš návod k obsluze auta tak se dočteš:

Synchronizace kódu klíče:

Nelze-li vozidlo otevřít dálkovým ovládáním, je možné, že nesouhlasí kód

klíče a řídicí jednotky. K tomu může dojít za předpokladu, že tlačítka na

dálkovém ovládání byla vícekrát stisknuta mimo účinný dosah dálkového

ovládání, anebo byla-li vyměněna baterie dálkového ovládání.

Proto je nutné provést synchronizaci kódu následujícím způsobem:

• stiskněte libovolné tlačítko na dálkovém ovládání

• do jedné minuty od stisknutí tlačítka odemkněte dveře klíčem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docházíé mi baterka v dálkáči a v servisu mi řekli , že se musí dálkač při výměně baterky naprogramovat. nevíte o tom něco? Nebo je to blbost a zvládnu to i doma?

Měnil jsem, pohoda, žádný problém. Žádné kódování ani synchronizace nebyla nutná. Jenom se do toho jaksi blbě leze, chce to grif.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě například baterka odešla po pěti měsících používání, přičemž v autosalonu bylo auto "na skladě" asi osm měsíců. Nejdříve jsem podezříval samotné ovládání, protože tlačítko na otevírání kufru a na zamykání fungovalo (neblikala ale LEDka). Tak jsem šel reklamovat a technik hned, že je to baterka a opravdu byla. Na tyto věci je prý záruka jen 3 měsíce, tak jsem vysolil 50,- ;) Jo a stalo se mi to zrovna v Itálii... Zámek sice mám, ale díky alarmu by se mi asi špatně odjíždělo. Naštestí jsem měl sebou i druhý klíč.

Táta má oktávku I. 4,5 roku, najeto 155.000 km a baterka je původní, také sklopný klíček. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu jen potvrdit žádné programování prostě to rozeber dej baterku CR 2032 a jeto.Já jsem tam dal baterku sice s jiným číslem (byla o trošku tenčí) ale měla 3V.

Klíč rozděl na dvě poloviny a v té s těmi tlačítky je baterie.Chce to trochu opatrnosti a tenký šroubovák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem ji měnil a bylo to bez problému,jen jsem to rozdělal a vyměnil,nic se programovat nemuselo,měl jsem ji naštěstí doma rezervní,protože je to stejná baterka co se dáva do PC do zákl. desky kde jsem ji musel měnit tak jsem je měl v zásobě,jinak stála asi 30 kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta "originál Škoda" je v originální krabičce (VW, Seat, Škoda), v originál pytlíčku a je to Panasonic. No nekup to za pade B)

Ale teď vážně, kdybych to auto neměl pět měsíců a byl si jist, že je to baterkou, tak bych ji do škodovky určitě kupovat nešel. Jak jsem psal, podezříval jsem DO, protože dvě tlačítka ze tří fungovala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
50kč je dobrá cena. po chtěli ve Zlíně po prvé 230,- baterka odešla po 1/2 roce. tak jsem ted koupil v obchodě vartu za 32 kč a doma přehodil. funguje to bez problémů. :t

fuck off škoda servisy

Baterku do D.O. za 230,- :doh:doh:doh:o ,no to mě podrž :angry::ph34r::blbec::disgust: .To jedině,že by chtěli vyměnit celý D.O. a i tak je to moc :blbec:fuck:disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

50kč je dobrá cena. po chtěli ve Zlíně po prvé  230,- baterka odešla po 1/2 roce. tak jsem ted koupil v obchodě vartu za 32 kč a doma přehodil. funguje to bez problémů. :t 

fuck off škoda servisy

Baterku do D.O. za 230,- :doh:doh:doh:o ,no to mě podrž :angry::ph34r::blbec::disgust: .To jedině,že by chtěli vyměnit celý D.O. a i tak je to moc :blbec:fuck:disgust:

Celý DO stojí i 1400,- na to bacha... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...