Přejít na obsah

Nefunkční směrová světla / přerušovač


kasilek

Doporučené příspěvky

Cau chlapi poradte mi prosim vas na octavce 2002 cvaka prerusovac na blinkry san od sebe ale blinkry neblikaji. Nicemu to navadi vse funguje normalne i vystrzne blinkry. Vymenil jsem prerusovac ale je to porad stejny mam podezreni na dalkac nekdy nejde. Pomozte prosim nebo nema nekdo schema. -_- ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože mě i kámošovi lupalo stejně jako blinkry Symfony, je to asi koncovej mikrospínač v CD mechanice.

Vyloučíš to tak že ho necháš vyplí (to rádio)

Zkus a uvidíš.

Ty jo Vašo mě tohle dělalo taky a od tý doby co mám new rádo tak nic tak to bylo asi tim rádiem, ale já měl rádio Symfony na kazety -_-

post-28-1146688406.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Cau chlapi poradte mi prosim vas na octavce 2002 cvaka prerusovac na blinkry san od sebe ale blinkry neblikaji. Nicemu to navadi vse funguje normalne i vystrzne blinkry. Vymenil jsem prerusovac ale je to porad stejny mam podezreni na dalkac nekdy nejde. Pomozte prosim nebo nema nekdo schema. -_- ::'

Zdárec, měl sem úplně stejný problém, nejdříve sem koupil celý přerušovač, ale tím to nebylo, pak sem měl podezření na čerstvě zapojený alarm, ale zde také chyba nebyla. Pomohlo až výměna nové páčky na blinkry. Zkus přitáhnout páčku blinkrů na nějakou stranu, ale nedotahuj úplně, měl by se také ozvat cvakání přerušuvače, ale blinkr svítit nebude, teprve až páčku úplně přitáhneš tak se blinkr rozvítí.... Pak je tedy na vině páčka blinkrů. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau chlapi poradte mi prosim vas na octavce 2002 cvaka prerusovac na blinkry san od sebe ale  blinkry neblikaji. Nicemu to navadi vse funguje normalne i vystrzne blinkry. Vymenil jsem prerusovac ale je to porad stejny mam podezreni na dalkac nekdy nejde. Pomozte prosim nebo nema nekdo schema. -_-  ::'

Zdárec, měl sem úplně stejný problém, nejdříve sem koupil celý přerušovač, ale tím to nebylo, pak sem měl podezření na čerstvě zapojený alarm, ale zde také chyba nebyla. Pomohlo až výměna nové páčky na blinkry. Zkus přitáhnout páčku blinkrů na nějakou stranu, ale nedotahuj úplně, měl by se také ozvat cvakání přerušuvače, ale blinkr svítit nebude, teprve až páčku úplně přitáhneš tak se blinkr rozvítí.... Pak je tedy na vině páčka blinkrů. ;)

JJ máš pravdu to taky odchází zkus opravdu tento postup a uvidíš že to bude páčka. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zdravim všechny!

Z nicho nic po prejizdeni krizovatky mi zacal rychle cvakat spinac blinkru. Problem je ale v tom ze to nedala zarovka, a asi nic podobneho protoze si rychle cvaka kdy se mu zachce pocas jizdy. Ale kdyz se zapnou vsechny styri alebo blinkr tak jde v pohode. Stalo se to uz nekomu? Pripadá mi to divny. Jaky je tam princip?! Prerusovac je v pohode a to co vydava zvuky se zblaznilo?? :w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny!

Z nicho nic po prejizdeni krizovatky mi zacal rychle cvakat spinac blinkru. Problem je ale v tom ze to nedala zarovka, a asi nic podobneho protoze si rychle cvaka kdy se mu zachce pocas jizdy. Ale kdyz se zapnou vsechny styri alebo blinkr tak jde v pohode. Stalo se to uz nekomu? Pripadá mi to divny. Jaky je tam princip?! Prerusovac je v pohode a to co vydava zvuky se zblaznilo?? :w00t1:

na 99% zla packa blinkrov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny!

Z nicho nic po prejizdeni krizovatky mi zacal rychle cvakat spinac blinkru. Problem je ale v tom ze to nedala zarovka, a asi nic podobneho protoze si rychle cvaka kdy se mu zachce pocas jizdy. Ale kdyz se zapnou vsechny styri alebo blinkr tak jde v pohode. Stalo se to uz nekomu? Pripadá mi to divny. Jaky je tam princip?! Prerusovac je v pohode a to co vydava zvuky se zblaznilo?? :w00t1:

Jen tak pro upřesnění, to co vydává zvuky je přerušovač, ten je uloženej ve spínači varovnejch a mění se celej...teda aspoň u předfacelift to tak je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny!

Z nicho nic po prejizdeni krizovatky mi zacal rychle cvakat spinac blinkru. Problem je ale v tom ze to nedala zarovka, a asi nic podobneho protoze si rychle cvaka kdy se mu zachce pocas jizdy. Ale kdyz se zapnou vsechny styri alebo blinkr tak jde v pohode. Stalo se to uz nekomu? Pripadá mi to divny. Jaky je tam princip?! Prerusovac je v pohode a to co vydava zvuky se zblaznilo?? :w00t1:

Jen tak pro upřesnění, to co vydává zvuky je přerušovač, ten je uloženej ve spínači varovnejch a mění se celej...teda aspoň u předfacelift to tak je...

Řešil jsem podobný problém, rozmontoval jsem páčku blinkrů, vyčistil, namazal a bylo to dobrý. Domnívám se, že drobné měděné piliny z kontaktů přepínače a vazelína vytvoří nějaký odpor a ten způsobuje sepnutí přerušovače. Při zapnutí blinkru se dějí dvě věci:1 - páčka pustí mínusový impuls pro přerušovač a ten začne přerušovat

2 - páčka spojí přerušovaný výstup z přerušovače +12V do libovolného směru blinkru.

Takže vyčisti a je to zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny!

Z nicho nic po prejizdeni krizovatky mi zacal rychle cvakat spinac blinkru. Problem je ale v tom ze to nedala zarovka, a asi nic podobneho protoze si rychle cvaka kdy se mu zachce pocas jizdy. Ale kdyz se zapnou vsechny styri alebo blinkr tak jde v pohode. Stalo se to uz nekomu? Pripadá mi to divny. Jaky je tam princip?! Prerusovac je v pohode a to co vydava zvuky se zblaznilo?? :w00t1:

Jen tak pro upřesnění, to co vydává zvuky je přerušovač, ten je uloženej ve spínači varovnejch a mění se celej...teda aspoň u předfacelift to tak je...

Řešil jsem podobný problém, rozmontoval jsem páčku blinkrů, vyčistil, namazal a bylo to dobrý. Domnívám se, že drobné měděné piliny z kontaktů přepínače a vazelína vytvoří nějaký odpor a ten způsobuje sepnutí přerušovače. Při zapnutí blinkru se dějí dvě věci:1 - páčka pustí mínusový impuls pro přerušovač a ten začne přerušovat

2 - páčka spojí přerušovaný výstup z přerušovače +12V do libovolného směru blinkru.

Takže vyčisti a je to zadarmo.

"NEVĚŘÍTE? VĚŘTE!" lol

Ten chlap má naprostou pravdu!!!!!

Včera mi poradil jak na to, a dnes... dnes funguje zas jak nová!

Díky tobě Vladane -_--_--_-

mám i nějaké foto pro představu

A ještě jednou díky Vladane!!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se to dá rozebrat.. Mylim jak dostanu to packu ven. Treba vyndat volant?? Kdyz ano tak jakym spusobem... :( Uz sem to mnel rozebrane jednou ale packu sem nevyndaval.

Ahoj, musíš sundat volant, zezadu jsou dvě díry a tam musíš strčit šroubovák a odehnout packy, ještě před tím odpoj baterku, pak vyjmi airbag, odšroubuj volant, sejmi ho, a najdeš šroubky, na páčce. Odmontuj a pak už je to stavebnice. Už jsem to tady myslím popisoval. Pak jsem to vyčistil, ošetřil a namazal a bylo to dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Sakra už se to tu řešilo :aggressive: skus hledat neš zadáš nové téma jinak na 100% je to páčka dělalo mi to také stačí kontox nebo jinej spray na elektronické součástky a normálně bez sundavání plastů pod volantem to tam nastříkej a uvidíš bude po problému lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...