Přejít na obsah

Ťukání na zadní nápravě


Petr Fabia I

Doporučené příspěvky

Ahoj lidičky jsem tu nový před dvouma měsícema jsem si koupil Fábii 1.4 16V 55KW r.2003 najeto 36000km myslel jsem si že bude klid ale zlatý forman (předcházel fábii) teď se mi začalo od zadní nápravy ozívat nepatrné ťukání dělá to jen při drobné nerovnosti nevíte někdo čím by to mohlo být s tímhle autem nemám vůbec žádné zkušenosti díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mám taky takovej problém. Při nerovnostech mi to klepe, ale nevím kde. Nejdřív jsem si myslel, že to jde od přední nápravy, ale po repasi to dělalo pořád, tak jsem svůj zrak zaměřil na zadek, kde byly vyměněny tlumiče a i přesto to klepe. Zítra se chystám na silentbloky, tak dám kdyžtak vědět, jestli to bylo ono. Jak jsem tak pročítal diskuze, tak se modlím, aby to nebyly ty ložiska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož dorazy to nemůžou být, páč jsem je měnil s výměnou zadních tlumičů.Nicméně už mám po výměně zadních silentbloků a "ťukání" z 95%zmizelo. Ale v určitých pasážích mi to prostě někdě klepne a už mě nenapadá skoro nic. V podstatě jsem vyměnil silentbloky a tlumiče vpředu i vzadu. Napadá někoho něco, čím by to mohlo ještě být? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož dorazy to nemůžou být, páč jsem je měnil s výměnou zadních tlumičů.Nicméně už mám po výměně zadních silentbloků a "ťukání" z 95%zmizelo. Ale v určitých pasážích mi to prostě někdě klepne a už mě nenapadá skoro nic. V podstatě jsem vyměnil silentbloky a tlumiče vpředu i vzadu. Napadá někoho něco, čím by to mohlo ještě být? ;)

Mrkni tady. Mě to dělalo zadní ložisko. http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=69444

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...