Přejít na obsah

Nehody


Dakie

Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj,

dneska ráno jsem jel (klozal po ledě) na dálnici mezi Libercem a Jihlavou ... po cestě jsem jel kolem těchto nehod

http://zpravy.idnes.cz/v-hromadne-nehode-z...10618_krimi_pei

viděl jsem bílou možná klubovou oktu ... kdo to byl ? vše ok ?

Butch

P.S.: podle pumpařů na dálnici nebyl žádnej silničář celou noc i ráno do té doby než se stala/y ty nehody :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

dneska ráno jsem jel (klozal po ledě) na dálnici mezi Libercem a Jihlavou ... po cestě jsem jel kolem těchto nehod

http://zpravy.idnes.cz/v-hromadne-nehode-z...10618_krimi_pei

viděl jsem bílou možná klubovou oktu ... kdo to byl ? vše ok ?

Butch

P.S.: podle pumpařů na dálnici nebyl žádnej silničář celou noc i ráno do té doby než se stala/y ty nehody :(

BOhužel to byl jeden z nás :rip: Nevím jestli byl i v OC, ale sem chodil, párkrát jsem spolu kecali přes ICQ o autech.

viz: - http://www.tuning-forum.org//viewtopic.php...55890eb203c7636

Upřímnou soustrast

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo,lidi jezdí jako blázni.Včera jsem jel přs Frýdek-Místel a viděl jsem na mostě přeražené 4ks zábradlí,odpoledne jsem se dozvěděl že nějaký chlap z FM tam jel rychle s audinou, dostal smyk a spadl do ostravice,výška cca 8m. Přitom je tam 4 proudo vka a max 50km/h. Zajímalo by mě kolik tam jel? :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme dnes cestou k babičce Astrou našich potkali stád srnek - u silnice vyhrnutý val sněhu, takže tam světla nesvítila a nebylo je vidět a najednou byly dvě před autem. Jedna si to rozmyslela, ale druhou jsme potkali, paadla na záda a než bruder dobrzdil, hrnul jí před autem. jak zastavil, vyskočil jsem z auta, ale srnka už byla na nohách a frr pryč. Na Astře lehce poškozený nárazník :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme dnes cestou k babičce Astrou našich potkali stád srnek - u silnice vyhrnutý val sněhu, takže tam světla nesvítila a nebylo je vidět a najednou byly dvě před autem. Jedna si to rozmyslela, ale druhou jsme potkali, paadla na záda a než bruder dobrzdil, hrnul jí před autem. jak zastavil, vyskočil jsem z auta, ale srnka už byla na nohách a frr pryč. Na Astře lehce poškozený nárazník :(

Tak nárazník se opraví, ale škoda masa :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Taky jsem mel - tukanec predek i zadek, ale jen na zadku malicko odrene takze i tak jsem to dal do laku a predek? No kapotka. predni celo vcetne svetel a taky chladic, jinak predni naraznik pouzit - zadna ujma zajimave jak to vydrzel smetak:)

Jeste pod nim byla ohnuta vyztuha. No blatnicky ve predu ok, takze to byla klika. Jeste reknu ze nic jsem nemusel rovnat - na vse jsem pouzil male naradi snad jen klic 10 13 francouzak a sroubovak - proste pohodicka - oprava rychla :)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Hosi.. :( Fuj..Octa dobre zdemolovana..Je zajimavy,jak je ta ridicova hlavova operka napasovana pod ten naves..jakoze smerem dopredu..Logicky by bylo,kdyby byla urazena.. :o

Jinak koukam octa celkem nalozena asi..Ridicova sedacka v elektrice,bezovej vnitrek,zadni RS naraznik-zrejme sportpaket..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi.. :( Fuj..Octa dobre zdemolovana..Je zajimavy,jak je ta ridicova hlavova operka napasovana pod ten naves..jakoze smerem dopredu..Logicky by bylo,kdyby byla urazena.. :o

Jinak koukam octa celkem nalozena asi..Ridicova sedacka v elektrice,bezovej vnitrek,zadni RS naraznik-zrejme sportpaket..

...pfuu..fuj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi.. :( Fuj..Octa dobre zdemolovana..Je zajimavy,jak je ta ridicova hlavova operka napasovana pod ten naves..jakoze smerem dopredu..Logicky by bylo,kdyby byla urazena.. :o

Jinak koukam octa celkem nalozena asi..Ridicova sedacka v elektrice,bezovej vnitrek,zadni RS naraznik-zrejme sportpaket..

Pohled opravdu nepěknej.pro Martyp ta opěrka šla napřed dozadu a zajela až pod návěs,když se auto trochu vrátilo dozadu ( jako reakce na náraz)utržená opěrka se zasekla o návěs a vyvrátila dopředu. Co ty na to. Je to jen moje teorie. Každopádně sedět bych v tom nechtěl. Ahoj Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohled opravdu nepěknej.pro Martyp ta opěrka šla napřed dozadu a zajela až pod návěs,když se auto trochu vrátilo dozadu ( jako reakce na náraz)utržená opěrka se zasekla o návěs a vyvrátila dopředu. Co ty na to. Je to jen moje teorie. Každopádně sedět bych v tom nechtěl. Ahoj Honza
Vypadá to na jižní spojku, je tam 80 a místy 60. Tak kolik asi jel? Vyplatilo se mu to spěchat? Ta opěrka je dopředu z toho důvodu že ten návěs nadskočil a poté ho přimáčkl. Editováno: , autor: Remus by skoda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to na jižní spojku, je tam 80 a místy 60. Tak kolik asi jel? Vyplatilo se mu to spěchat? Ta opěrka je dopředu z toho důvodu že ten návěs nadskočil a poté ho přimáčkl.
yo yo, z holešovic smerom na letňany. pametam ze tam niekde boli zuzene pruhy a solidne zapchy, ale uz dlho som tade nesiel... inac tade vodici nechodievaju nejako rachlo. ak tak z opacneho smeru ako ide ta dlha rovina z kopca.. brrr nechcem ani pomysliet ako by vypadala octa 1 moja... :feve:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to na jižní spojku, je tam 80 a místy 60. Tak kolik asi jel? Vyplatilo se mu to spěchat? Ta opěrka je dopředu z toho důvodu že ten návěs nadskočil a poté ho přimáčkl.

Jj,to me taky napadlo..Je drsny videt,jak ty energie a setrvacnosti v ty rychlosti funhujou..Horsi uz je to,ze pravdepodobne ten ridic byl asi nekde v urovni ty hlavovy operky...? :( Brrrr..

Jinak je to v podstate na zactku Teplicky dalnice smerem z prahy..Tesne pred odbockou na cakovice..A tam uz je povolena 100km/h..ale stejne..

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,to me taky napadlo..Je drsny videt,jak ty energie a setrvacnosti v ty rychlosti funhujou..Horsi uz je to,ze pravdepodobne ten ridic byl asi nekde v urovni ty hlavovy operky...? :( Brrrr..

Jinak je to v podstate na zactku Teplicky dalnice smerem z prahy..Tesne pred odbockou na cakovice..A tam uz je povolena 100km/h..ale stejne..

Ten řidič to pravděpodobně přežil takže měl veliké štěstí, že mu to neupajzlo hlavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...