Přejít na obsah

Co takhle sraz Západočeši


Doporučené příspěvky

takze panove, vcera na srazu slozeni nic moc, ale ty 3 kousci ze zapadni cech, ty staly za to !!!!!!! :rock: takhle jsem se uz dlouho nepobavila, cucham cucham, ze ten pristi vikend bude dost narez, ale musi jet VLASTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

Se divím že Vás ze mne nebolela hlava já když tu hubu otevřu tak nevím kdy přestat.Ale je to jenom klam jsem ve skutečnosti nesmělej,tichej,zakřiknutej takovej troubelín jak z té reklamy na pojistku viď. :w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze panove, vcera na srazu slozeni nic moc, ale ty 3 kousci ze zapadni cech, ty staly za to !!!!!!! :rock: takhle jsem se uz dlouho nepobavila, cucham cucham, ze ten pristi vikend bude dost narez, ale musi jet VLASTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

Se divím že Vás ze mne nebolela hlava já když tu hubu otevřu tak nevím kdy přestat.Ale je to jenom klam jsem ve skutečnosti nesmělej,tichej,zakřiknutej takovej troubelín jak z té reklamy na pojistku viď. :w00t1:

nas z tebe???? snad vas ze me ne????? myslim, ze jsme se tam prekrikovali slusne ja ty i tom :D takze si nemame co vycitat. a ano, ty si z reklamy, ale z ty, kde muzes machrovat az do vecééééra ..... :p

gh0 nebudes sam, budem tam s tebou :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky nemam moc dobré zprávy kolega onemocněl tak musim v sobotu makat takže mne čeká poklidnej víkend přes den ve škole a v noci v práci.Od příštího měsíce začínaj dovoleny tak mne tohle čeká až do srpna.Se na Vás těším nejdříve v září.Doma jsem už vyvěsil mámě fotečku vedle zrcadla aby nezapoměla jak manžel vypadá :kol-52:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky nemam moc dobré zprávy kolega onemocněl tak musim v sobotu makat takže mne čeká poklidnej víkend přes den ve škole a v noci v práci.Od příštího měsíce začínaj dovoleny tak mne tohle čeká až do srpna.Se na Vás těším nejdříve v září.Doma jsem už vyvěsil mámě fotečku vedle zrcadla aby nezapoměla jak manžel vypadá :kol-52:

Tak to tě lituju kamaráde, škoda, že nemáš čas, ale neni to poslední sraz, co pořádáme, bude jich víc, teda aspoň doufám :) Až budou fotky ze srazu, tak ti je pak pošlu... :) škoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska mi říkal kamarád, že se taky ukáže. Přijede ještě s jednim kámošem. Oba dva mají fabky, tak se uvidí:) Upřesní mi to zejtra. Tak co lidi, jak to vidíte s tou zahradou u drncice? Já bych byl pro... :p

Editováno: , autor: 2P4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska mi říkal kamarád, že se taky ukáže. Přijede ještě s jednim kámošem. Oba dva mají fabky, tak se uvidí:) Upřesní mi to zejtra. Tak co lidi, jak to vidíte s tou zahradou u drncice? Já bych byl pro... :p

ja jsem pro kazdou spatnost :D ... ne tohle spatnost nebude, ja jsem taky pro, ale co na to drncice? Aby pak po nas nechtela nahradu za seslapanou travu na zahradce nebo za moc ujezdenou prijezdovou cestu :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drncice, kde jsi?? :) Počítáš s tim přespánim u tebe na zahradě?? Nebo jak to vidíš?

2 gh0: To by mohla zkusit chtít po nás náhradu :D Ale drncice taková neni, ta je taky pro každou špatnost... :) Viď? :)

Takže, s sebou spacáky, možná stany, buřty a jako vstupenka poslouží nějaká flaška něčeho dobrýho :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drncice, kde jsi?? :) Počítáš s tim přespánim u tebe na zahradě?? Nebo jak to vidíš?

2 gh0: To by mohla zkusit chtít po nás náhradu :D Ale drncice taková neni, ta je taky pro každou špatnost... :) Viď? :)

Takže, s sebou spacáky, možná stany, buřty a jako vstupenka poslouží nějaká flaška něčeho dobrýho :p

Třeba jupíka :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak ne ze bych nechtel prespavat, ale asi to zabalim uz vecer .... mam spoustu prace potom jeste :( .... jeste uvidim ... takze se mam pripravit jako vrchni topic na spravne zalesacke rozdelavani ohne s pepem ?? :smich: ... mno uvidime, kdyztak koupime burty apod. cestou v nejakym superhypermegagiga marketu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak ne ze bych nechtel prespavat, ale asi to zabalim uz vecer .... mam spoustu prace potom jeste :( .... jeste uvidim ... takze se mam pripravit jako vrchni topic na spravne zalesacke rozdelavani ohne s pepem ?? :smich: ... mno uvidime, kdyztak koupime burty apod. cestou v nejakym superhypermegagiga marketu

jasný, souhlasím, uvidíme zejtra jak se to rozhodne... když tak koupíme buřty i to pepo v nějakym tom superhypermegagiga marketu a bude... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máme náš srazík za sebou a podle mě, to bylo příjemný pokecání. Jsem rád, že se mohl poznat nový pohodový lidi s kterýma se dobře povídá o všem. Doufám, že se budem scházet dál... :) Jinak škoda, že nedorazila Drncice a chudák Vlasta v práci, ale příště se snad sejdem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...