Přejít na obsah

Co takhle sraz Západočeši


Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...
Já s manželkou se taky těšíme,jenom nepřijedeme v pátek odpoledne,ale v sobotu dopoledne.Tak nám prosím držte flek pro velkej stan.

tam zaparkujeme 3 auta a flek je zabranej ;)

Neni problém, jen aby nám přálo počasí...cítíte tu vůni těch grilovaných klobásek? Já už jo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s manželkou se taky těšíme,jenom nepřijedeme v pátek odpoledne,ale v sobotu dopoledne.Tak nám prosím držte flek pro velkej stan.

tam zaparkujeme 3 auta a flek je zabranej ;)

Neni problém, jen aby nám přálo počasí...cítíte tu vůni těch grilovaných klobásek? Já už jo :D

Hele neprovokuj :p už se těšim, ke správný pohodě si budu muset nakoupit ještě zásobu Kofoly a hurá na to. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s manželkou se taky těšíme,jenom nepřijedeme v pátek odpoledne,ale v sobotu dopoledne.Tak nám prosím držte flek pro velkej stan.

tam zaparkujeme 3 auta a flek je zabranej ;)

Neni problém, jen aby nám přálo počasí...cítíte tu vůni těch grilovaných klobásek? Já už jo :D

Hele neprovokuj :p už se těšim, ke správný pohodě si budu muset nakoupit ještě zásobu Kofoly a hurá na to. lol

kofoly mi nepripominej, se nam nastehovali pres ulici a rvou jako kravy .... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je samá kofola a a žádná pepsi lol . Ještě mi napadlo, jestli by sme neměli taky vzít nějakou tu lahvinku něčeho dobrýho. A ještě mi napadlo, co si takhle dát turnaj v bedmintonu. Co vy na to? A taky doufám, že si ten fotbálek zahrajou i naše drahé polovičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je samá kofola a a žádná pepsi lol . Ještě mi napadlo, jestli by sme neměli taky vzít nějakou tu lahvinku něčeho dobrýho. A ještě mi napadlo, co si takhle dát turnaj v bedmintonu. Co vy na to? A taky doufám, že si ten fotbálek zahrajou i naše drahé polovičky.
Hmmm fotbálek ,bedminton a kdo ví co ještě a kdo pujde za mě v pondělí do práce? lol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je samá kofola a a žádná pepsi lol . Ještě mi napadlo, jestli by sme neměli taky vzít nějakou tu lahvinku něčeho dobrýho. A ještě mi napadlo, co si takhle dát turnaj v bedmintonu. Co vy na to? A taky doufám, že si ten fotbálek zahrajou i naše drahé polovičky.
Hmmm fotbálek ,bedminton a kdo ví co ještě a kdo pujde za mě v pondělí do práce? lol

My ti napíšeme omluvenku :D To už je zařízený :) Martine, tak teda budeš přes noc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..........DŮLEŽITÝ..................

Radči bych zamluvil místa v tom kempu Nový rybník. Na jejich stránkách je i formulář na to a ten zahrnuje i stany a tak. TAkže pro jistotu bych to udělal. Ale potřebuju vědět, kdo všechno přijede, kolik Vás bude v autě, jestli budete mít s sebou děti (do 5 let zdarma), psa. Bylo by lepší to rezervovat, aby sme pak nekoukali, až by sme tam přijeli a řekli nám, že mají plno. Je to jen návrh, tak když tak piště nebo narvhujte další varianty, kdyby měli plno, tak co a jak. Já tam jedu s gh0 už v pátek, tak Vám dáme vědět, co a jak, ale radči bych to fakt zamluvil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...