Přejít na obsah

Co takhle sraz Západočeši


Doporučené příspěvky

Zdravim všechny, tak sem dneska volal do toho kempu a bylo mi řečeno, že místa mají dost. A když se mi zeptala, pro kolik lidí by to mělo bejt a já řekl kolem 7-10 aut, tak mi nevěřila a že si mám v pátek ještě zavolat. Ode dneška je tam prý na všechno sama a neni v jejích silách nám tak "vykulíkovat" místo.

Takže v pátek sem dam informace, jestli maj místo nebo ne, kdyby náhodou ne, tak budu obvolávat další kempy v okolí a někde pro nás místo budou mít. Snad :feve:

A to na začátku telefonátu se chlubila kolik tam maj místa, že je nemůžu zaskočit a ono hejhle ;) Skoro deset aut je deset aut... lol

Nějaké náhradní řešení na kemp, kdyby tento náhodou nevyšel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec uvidíme, kolik nás tam bude, páč George nejede a dneska mi psal mvh a ten taky nejede, tak to sem na to docela zvědavej :) Už jen 3 dny, jak říkal beeson lol

Mno tak ted je nas uz 5 a kdyz prijedou ty dva tvoji znamy, tak nas je 7

Tedy aby nakonec nepřijeli jen ty naše 3 auta od Olympie. :p Hele chlapi jak s proviantem? každej si přiveze pro sebe co sežere a vypije nebo to máte vymyšlený nějak jinak? A bude ten gril? Nerad bych pucoval klobásy v syrovým stavu. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za pohodovou akci, rád jsem poznal nové lidi, a klobásky byly vopravdu vypečený. :p Škoda ,že se nás nesešlo víc.

Asi nejlepší byl ten náš mač na minigolfu, to byla správná prča. lol

Neděkuj, to já děkuju, že jsi přijel. Jinak to byla opravdu dobrá akcička, a ten minigolf, to radči ani nemluvim :D Jinak doufám, že příště se nás sejde víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem blázen jsem jen letadlo :D Ale teď trochu vážně, na stránkách http://www.carclub-cr.com plánujeme další srazík. Je tam anketa kdyby jste ho chtěli udělat, tak západočeši a ostatní krajáci, co by se chtěli zůčastnit srazu hlasujte, dávejte návrhy... Díky

2Vlasta: Nediv se mi, že hned den po srazu chystám další, ale ten nás srazík byl opravdu super a takových by mohlo být víc :D Jinak jsme dorazili v pohodě a mám tebe i Hanku pozdravovat od Lucky.

Tak zatim pic, razim na noční :(

Editováno: , autor: 2P4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...