Přejít na obsah

Co takhle sraz Západočeši


Doporučené příspěvky

Zdary bando, tak jsem zpět z dovolený, tedy kurwa tady je ale kosa, ještě včera jsem se válel v Turecku ,krásných 38 ve stínu, moře, pohoda, a tady jsem na Ruzyni skoro zmrznul. :kuk:

Líbí se mě nápad na Hubenov, pro mě je to za rohem a líbí se mě i termín 27.10. co tu padnul, teď se jen budu muset kouknout do kalendáře jestli není nějaká modelářská soutěž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 beeson: A kde jsou fotečky?? :D

Když to vemu kolem a kolem, tak tuning je taky taková modelářská prácička, no ne? :D Přátelé, já sem taky pro toho 27. října. Srazek někdy dopoledne, pak oběd no a doprovodný program se vymyslí.....dobře vymyslim ho já :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 beeson: A kde jsou fotečky?? :D

Když to vemu kolem a kolem, tak tuning je taky taková modelářská prácička, no ne? :D Přátelé, já sem taky pro toho 27. října. Srazek někdy dopoledne, pak oběd no a doprovodný program se vymyslí.....dobře vymyslim ho já :D

Zdary jahodo :p J estli myslíš fotky z dovolený tak tě je pak můžu pujčit na CD, nebo je vzít na sraz pokud by někdo přitáhnul Noťase :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Západočeši :D

27. října je sraz u sv. Huberta u Kralovic. Kdo si tam bude chtít dát oběd, tak může. Jinak je to samo sobota. Tak kdo tedy pojedete?

Jedu já s Luckou, Vlasta se svou drahou polovičkou, Besson se svou drahou polovičkou, možná gh0.

Tak kdo další? Bylo by to dobrý vědět tak do toho 20. října, abych mohl zamluvit stůl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Západočeši :D

27. října je sraz u sv. Huberta u Kralovic. Kdo si tam bude chtít dát oběd, tak může. Jinak je to samo sobota. Tak kdo tedy pojedete?

Jedu já s Luckou, Vlasta se svou drahou polovičkou, Besson se svou drahou polovičkou, možná gh0.

Tak kdo další? Bylo by to dobrý vědět tak do toho 20. října, abych mohl zamluvit stůl.

Já joo,ale polovičce jsem to zatím nestačil říct(zapoměl) tak Ti dám vědět(pokud zase nezapomenu).

Jinak včera jsem konečně uspěšně dokončil své odborné vzdělání tak teď už toho olna bude víc a 27mého se na Vás těším zdary. :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Západočeši :D

27. října je sraz u sv. Huberta u Kralovic. Kdo si tam bude chtít dát oběd, tak může. Jinak je to samo sobota. Tak kdo tedy pojedete?

Jedu já s Luckou, Vlasta se svou drahou polovičkou, Besson se svou drahou polovičkou, možná gh0.

Tak kdo další? Bylo by to dobrý vědět tak do toho 20. října, abych mohl zamluvit stůl.

Já joo,ale polovičce jsem to zatím nestačil říct(zapoměl) tak Ti dám vědět(pokud zase nezapomenu).

Jinak včera jsem konečně uspěšně dokončil své odborné vzdělání tak teď už toho olna bude víc a 27mého se na Vás těším zdary. :skoda:

Tak to gratuluju Vlastíku !!! Doufám, že úspěšně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauec vsichni :ninja:

Vlastine, gratuluju :)

2P4, tvoji vydrz a energii bych chtela mit, jinak jak se furt mas??? Pozdravuj doma tu zlatinku :) Jinak, jak je na zapade??? Ja tam byla naposled v cervenci. Tak pa bando a uzijte si srazek ;)

Mám se dobře a ty? Tak přijeď taky na srázek, rádi tě zase uvidíme a poznáš další Západočechy. Jinak tady na západě je krásně :) Přijedeš? Je to 27. října a je to sobota...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauec vsichni :ninja:

Vlastine, gratuluju :)

2P4, tvoji vydrz a energii bych chtela mit, jinak jak se furt mas??? Pozdravuj doma tu zlatinku :) Jinak, jak je na zapade??? Ja tam byla naposled v cervenci. Tak pa bando a uzijte si srazek ;)

Mám se dobře a ty? Tak přijeď taky na srázek, rádi tě zase uvidíme a poznáš další Západočechy. Jinak tady na západě je krásně :) Přijedeš? Je to 27. října a je to sobota...

No ahojec, no rada bych, ale nechci nic slibovat, vis jak vid? ;) kdybych prijela, tak bych stejne jela v noci domu, protoze chalupa je zazimovana a kdyz tam prijedu jen kvuli jednomu vyspani, tak nema cenu ani poustet vodu a navic je ten barak tak promrzlej, ze by ze me byl do rana rampouch :) Pisnu ti sms jak to bude vypadat, ale pokud to pujde, tak bych na otocku dorazila ju? Tak se mejte pekne a paaaa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauec vsichni :ninja:

Vlastine, gratuluju :)

2P4, tvoji vydrz a energii bych chtela mit, jinak jak se furt mas??? Pozdravuj doma tu zlatinku :) Jinak, jak je na zapade??? Ja tam byla naposled v cervenci. Tak pa bando a uzijte si srazek ;)

Mám se dobře a ty? Tak přijeď taky na srázek, rádi tě zase uvidíme a poznáš další Západočechy. Jinak tady na západě je krásně :) Přijedeš? Je to 27. října a je to sobota...

No ahojec, no rada bych, ale nechci nic slibovat, vis jak vid? ;) kdybych prijela, tak bych stejne jela v noci domu, protoze chalupa je zazimovana a kdyz tam prijedu jen kvuli jednomu vyspani, tak nema cenu ani poustet vodu a navic je ten barak tak promrzlej, ze by ze me byl do rana rampouch :) Pisnu ti sms jak to bude vypadat, ale pokud to pujde, tak bych na otocku dorazila ju? Tak se mejte pekne a paaaa

Tak písni a rádi tě uvidíme. Doufám, že to vyjde...Zatim ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauec vsichni :ninja:

Vlastine, gratuluju :)

2P4, tvoji vydrz a energii bych chtela mit, jinak jak se furt mas??? Pozdravuj doma tu zlatinku :) Jinak, jak je na zapade??? Ja tam byla naposled v cervenci. Tak pa bando a uzijte si srazek ;)

Mám se dobře a ty? Tak přijeď taky na srázek, rádi tě zase uvidíme a poznáš další Západočechy. Jinak tady na západě je krásně :) Přijedeš? Je to 27. října a je to sobota...

No ahojec, no rada bych, ale nechci nic slibovat, vis jak vid? ;) kdybych prijela, tak bych stejne jela v noci domu, protoze chalupa je zazimovana a kdyz tam prijedu jen kvuli jednomu vyspani, tak nema cenu ani poustet vodu a navic je ten barak tak promrzlej, ze by ze me byl do rana rampouch :) Pisnu ti sms jak to bude vypadat, ale pokud to pujde, tak bych na otocku dorazila ju? Tak se mejte pekne a paaaa

Tak písni a rádi tě uvidíme. Doufám, že to vyjde...Zatim ahoj

:) dekuju a oki, peknej vikend papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuneři ze západu Čech spojte se !!!!!!

a 27. října přijeďte ke sv. Hubertovi ke Kralovicím. Dáme si dobrý oběd a pokecáme.

Když tak pište, kdo se zúčastní...

Volal jsem tam a řekli mi, že by bylo dobrý to říct tak 14 dní dopředu. Tak pls pište, ať to můžu kolem 13. října zavolat a zamluvit stůl. A ještě tak předběžně napište, kdo by tam jedl a kdo ne. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak co jsem tak počítal, tak by nás tam mělo být kolem deseti lidí...což je docela fajn. Už se těšim, až zase pokecáme všicí :)

Jen pro úplnost, na sraz jedou:

Já a Lucka, Sosák se svojí drahou polovičkou, Beeson a drahá polovička, dále Pospi Lee, gh0, Vlasta. Možná se k nám ještě někdo přidá, necháme se překvapit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co jsem tak počítal, tak by nás tam mělo být kolem deseti lidí...což je docela fajn. Už se těšim, až zase pokecáme všicí :)

To si jako myslíš že vás pustim s mojí vyřídilkou ke slovu jo,to mně budete muset podstrčit pořádnej řízek habych nemoh mluvit. :kol-14:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co jsem tak počítal, tak by nás tam mělo být kolem deseti lidí...což je docela fajn. Už se těšim, až zase pokecáme všicí :)

To si jako myslíš že vás pustim s mojí vyřídilkou ke slovu jo,to mně budete muset podstrčit pořádnej řízek habych nemoh mluvit. :kol-14:

Já budu spokojenej, když se i pořádně zasměju - díky tobě kamaráde, ale myslim si, že u sv. Huberta mají pořádný řízky, tak budeme mít možnost si říct aspoň ahoj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...