Přejít na obsah

Schválení Alu kol


Miha77

Doporučené příspěvky

Při koupení kol vám vystaví Typový List na Daná kola viz obrázek,

s tím musíte na STK za technikem K a na vlastní žádost vystaví papír jako při dodělání závěsu a zároveň potvrdí list od prodejce a stimahle papírama a s německým TUV Automotive na policajty a je hotovo + velkej TP.

doc1.doc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_Miha77

Zapsali jen rozměr kol a pneumatik jak je to na papíře, ale prej bude lepší když budu vozit typovej list aspoň v kopii s sebou a nejlépe k tomu i něm TUV, takže si dělám spoc.desky do auta, kde budu vozit kopie všech povolení a typovejch listů a doufám že bude vše v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja objednal kola na sve auto, coz je OI 2003 a typopvy list mi prisel tento. Vazne jelita a jeste bez razitka a podpisu prodejce!!! :rtfm:

Tak to je hustý.Co to bylo za obchod?Jestli nepochodíš u prodejce s opravou údajů,brnkni přímo do Alcaru.Jednal jsem s nimi,a perfektní přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja objednal kola na sve auto, coz je OI 2003 a typopvy list mi prisel tento. Vazne jelita a jeste bez razitka a podpisu prodejce!!! :rtfm:

co plašíš,16ky máš v techničáku zapsaný

Ale Davon objednal kola na OI rv2003 a došel mu typový list na OII rv2004-06 rozteč 5x112...

jinak máš pravdu 16ky jsou zapsaný, takže ten papír je zbytečný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja objednal kola na sve auto, coz je OI 2003 a typopvy list mi prisel tento. Vazne jelita a jeste bez razitka a podpisu prodejce!!! :rtfm:

co plašíš,16ky máš v techničáku zapsaný

Ale Davon objednal kola na OI rv2003 a došel mu typový list na OII rv2004-06 rozteč 5x112...

jinak máš pravdu 16ky jsou zapsaný, takže ten papír je zbytečný...

Ty 16tky jsou v techničáku napsaný u každé Okty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kluci tak já teda 16" nemám a to mám slušnou motorizaci..no ale k věci včera jsem z důvodu změny trvalého bydliště ze středočeského kraje z5 do Prahy byl pro nový značky a jen tak jsem se zeptal u okýnka mistra (byl to debil arogantní, kterýmu jsem pak venku málem rozbil hubu jak to vyprávěl kolegům na cigáru) samože slušně a to :"prosím Vás koupil jsem si 16" kola mám k nim TUV poradíte a on , že ho to nezajímá a že to mi nikdo nezapíše...odešel tak jsem mu po kolegyni vyřídil ať kouká zlepšit své chování k lidem , kteří jsou slušní...nic éně jsem si zašel vedle na STK, kde má kancl technik z magistrátu..čekal mě šok seděl tam takovej dědek no spíš vypadal jako bezdomovec a tak se ho opět ptám prosím Vás..atd a on odpověděl hmmm to Vám nikdo nezapíše to musíte volat do Boleslavi no tam na to jak se to jmenuje pak z něj vypadlo, že do nějaký homologační kanceláře..no moc toho nevěděl tak jsem mu řekl, že si to zjistím jinde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kluci tak já teda 16" nemám a to mám slušnou motorizaci..no ale k věci včera jsem z důvodu změny trvalého bydliště ze středočeského kraje z5 do Prahy byl pro nový značky a jen tak jsem se zeptal u okýnka mistra (byl to debil arogantní, kterýmu jsem pak venku málem rozbil hubu jak to vyprávěl kolegům na cigáru) samože slušně a to :"prosím Vás koupil jsem si 16" kola mám k nim TUV poradíte a on , že ho to nezajímá a že to mi nikdo nezapíše...odešel tak jsem mu po kolegyni vyřídil ať kouká zlepšit své chování k lidem , kteří jsou slušní...nic éně jsem si zašel vedle na STK, kde má kancl technik z magistrátu..čekal mě šok seděl tam takovej dědek no spíš vypadal jako bezdomovec a tak se ho opět ptám prosím Vás..atd a on odpověděl hmmm to Vám nikdo nezapíše to musíte volat do Boleslavi no tam na to jak se to jmenuje pak z něj vypadlo, že do nějaký homologační kanceláře..no moc toho nevěděl tak jsem mu řekl, že si to zjistím jinde :(

Honzíku nenech se otrávit úředním šimlem. V klidném tónu se ho zeptej jak dlouho tam pracuje a jestli se mu zdá jeho místo natolik jisté a teplé a že pokud ano,rád mu ukážeš opak jestli je to jeho přáním - pak jen sleduj reakci, řek bych že každej úřada většinou po velmi klidně pronesené větě takovýho rázu silně znervozňuje. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...