Přejít na obsah

Skříň termostatu - propouští chladící kapalinu


colins

Doporučené příspěvky

Zdravim vas :)

Take jiz bylo mnoho napsano, dnes jsem vymenil chladici kapalinu G12 ,duvod byl unik z cidla termostatu viz. priloha obr. Jedna se o Fabii 1,4 Mpi rok vyroby 2000. Vyrobce chaldici kapaliny doporucuje vymenu po 5 letech. Pokud se nemeni chladic tak casove neomezene. post-15309-1223208390_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zdravim všechny

Setkali jste se, že by vám unikala chladící kapalina přes termostat? Koupil jsme celou skříň termostatu (origo. díl) a teče mi jak v místě kde je přišroubovaná k motoru tak v místě kde je víko termostatu.

Ještě dodávám že mám Fabii 1.4 MPI 50 KW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, tiež som kupil a menil som , asi 2 x...uplne nový termostat. ma išlo švihnut....dáka nekvalitná výroba. Chod to reklamovat a pýtaj si radšej drahší a kvalitný termostat. S kovovým vnutrom. Mne sa to stalo v zime. Kupil som , vymenil/ lebo tie s umelej hmoty vnutri praskaju/ ...možno som to menil 2 a ž 3 x ..minulý rok :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...