Přejít na obsah

V/// RS Znak


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

Host V/// RS

caute chlapci mam jeden smiesny problem ale neviem si rady nemam dusu na pokoji som asi streleny ale to nevadi spat k veci :D . Ty fabiaci co mate fabie rs alebo co mate kupene origo masky tak ked budete taky dobry a zmeraze mi vzdialenosty od buku Dakujem -_-:D (cm)

post-9-1144347973.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host V/// RS
;)

hm...tak to mi nepomeze ale aj tak diki -_- ja som chcel rozmery ;):t-_-

si to odpočítej podle lamel v masce, ne? ;)

ok diki ja viem ako ma byt umiestneny resp.na ktorych mriazkach ale ja chcem vediet vysku v akej ma byt tak ako som naznacil na obrazku ;)-_-

post-9-1144523074.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prď na to. Nebo se za HTP stydíš. Já se za svůj tříhrnek nestydím a nědělám z něj něco co neni -_-

Já se za něj taky nestytím, před časem jsem taky zvažoval unístění loga na masku, důvodem ovšem nebylo maskování za RS, ale to že V je počáteční písmeno v mém příjmení B)

Nakonec jsem ale usoudil, že to je blbost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci ja sa nehambim za moju fabiu htp :angry: lebo keby som ju nechcel tak si ju nekupim nie ;) len sa mi paci to logo na prednej maske tak si nemozem pomoct a chcem ho mat presne tak ako ma fabia rs :(:t-_-:wub::angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno jsem o znaku někde na netu četl(asi autorevue)někdo tam dal tema proč si majitelé HTP lepí na masku znak VRS a dobře mu odpověděl nějakej majitel BMV:uplně ze stejneho duvodu proč si my bavoraci lepíme na masku znak M3.Je to sportovní oddělení automobilky.Tak proč ne.

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně si sice myslím, ať si dotyčný třeba přišroubuje na střechu stojan na vánoční stromeček, pokud se mu to líbí, mě je to jedno, ale vždy když vidím někoho kdo má "obyč." fábii se znakem RS, tak si říkám, že je to někdo kdo by RS chtěl, ale nemá na ní a má z toho trochu komplex. Tím se tu nechci někoho dotknout, jen říkám jaký z toho mám já dojem. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

Jen pro úplnost. To véčko podle mně teda není znak RS, ale logo škoda motorsportu. Takže včko na autě neznamená, že to je RS. Pokud teda není vzadu nápis RS. :D

P.S.: Mám ho tam taky. :p Včko, ne RS. :D

Editováno: , autor: Strojvůdce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi nie bracho asi nie... :)

...sa tym nezaoberaj...

-_-

ale ved ked niekto si namna spomenie a bude sa mu chciet tak mi to odmera a posle rozmery a ja mu budem za to vdacny ;)-_-B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja jsem asi magor, sundal jsem TDI a hodil tam HTP .-)hold kazdy radsi neco jineho :p

To je taky dobrý ::' To jako děláš chudáka a pak když někdo jede a chce tě předjet tak na to šlápneš nebo co ?? :t

Podle mě ať si tam každý dá co chce ne?? ;)

2V///RS: Teda zase si mě pobavil...,že chceš přesně vědět výšku znaku no to je pecka...viz. pojistka ::' Nic ve zlém ale jsi asi fakt nemocný :smich: ...... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...