Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

Přes Bolero to asi půjde, ale je asi potřeba nakódovat :-)

Ale zkoušel jsem Bolero ze Supa, tak je možné, že to je jiné.

Ani by mi nevadilo, že mi to nejde nijak ovládat, ale prostě, když někdo volá, 

tak po přijmutí hovoru na mobilu se automaticky zvuk přepne do mobilu a 

já musím ručně na mobilu přepnout na HF. 

Ale pokud volám já, tak je vše ok. 

Editováno: , autor: Krtek7788
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) jde o to ze jsem zminovanou jednotku chtel od jednoho prodavajiciho zakoupit. Ptal se jaky mam telefon tak jsem rekl s4 android 5 lollipop . Rekl mi ze ty jednotky stim novym androidem moc dobre nekomunikuji nebo vubec.. proto se ptam nechci koupit neco co mi nepujde sparovat s mym telefonem a chci take aby mi to jelo na maxiku a columbusu.. jak to tu ctu tak jednomu jde jen na columbusu druhemu zase tak... no kalamita :) nejlepsi by bylo kdyby mi tu nekdo napsal primo cislo jednotky ktera je pro predface 2006 nejvhodnejsi s podporou nejnovejsich telefonu android .. jinak ta kabelaz je vzdy stejna u vsech jednotek? Ze bych zatim od nej odkoupil kabelaz a pak hledal tu pravou jednotku? Diku dik

Jednotku 5N0 035 730 C jsem zkoušel se Samsungem S4 s androidem 5 lolipop a fungovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravim, mam Octavii 2 FL 5/2009, eleganci. Nechal jsem si dodelat drzak, gsm a gps antenu a dal Gsm II. jednotku 5K0 035 730 F (HW: 2902, HW:H09) Dale jsem instaloval Columbuse: 3T0 035 680L (HW :H10, SW: 5238). Nemam multifunkcni volant. Mam Iphone 5s. Ted k problemu: stava se mi, ze kdyz zastavim, necham klicek v zapalovani a vzdalim se od auta, az se odpojim a kdyz se za par minut vratim, tak se musim pripojit manualne, jinak se nepripojim (na Maxi-Dotu to pise, telefon nepripojen, nenalezen). To se mi u nove Octavie 3 nestalo. Pripojil jsem se vzdy automaticky, i kdyz jsem zjistil, behem jizdy, ze nemam zaple Bluetooth. A nakonec nacteni ulozenych 6 cisel v seznamu na Columbusu trva po nastartovani nekolik minut. Da se jednotka nahradit modernejsi Gsm II. ?? A jakym modelem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, chci se zeptat, zda mam spravnou Gsm 2 jednotku pro pripojeni k drzaku. V minulosti jsem koupil GSM II. jednotku 5K0 035 730 F, pote dokoupil drzak a nechal namontovat a nakodovat. Otazka zni: je nebo da se propojit jednotka k drzaku kabelem (mam na mysli antenu pro silnejsi signal)? Uvazuji o koupi adapteru na Iphone 5 a chci, aby to fungovalo (dobijeni a silnejsi signal) diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdravim, menim GSM II jednotku za GSM III (3C8 035 730 A). Nemuzu nikde dohledat part number antenky s fialovym konektorem viz nize. Jedine oznaceni, co se mi podarilo najit je CRS-035.GSM.03, ale to neodpovida originalnimu dilu. Jinak na strese (O2 predFL) mam antenu, co by mela mit FM+GPS+GSM. Lze tuto antenu pouzit pro GSM jednotku? Nebo je to pouze pro pevnou zastavbu? Diky

 

MA-GSM-05%20FAKRA%20Dz1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Netuším, či je ešte tento príspevok živý, no skúsim sa spýtať...

Vlastním Octaviu II FL 2010, multifunkčný volant, rádio Swing na CD/MP3 (zobrazuje stav kúrenia, cúvacie senzory atď...) s AUX v lakťovej opierke , napájací adaptér pre telefón na palubovke a Bluetooth jednotku 1Z0035729E

 

Zaujímalo by mal, akou formou je možné streamovať hudbu cez BT. Či táto opcia vyžaduje výmenu jednotky BT alebo rádia, či oboch, resp. či je to otázka softvéru. Nie je to žiadna nevyhnutná funkcia, momentálne používam AUX resp. sa dá vyriešiť aj kúpou aftermarket adaptéru do lakťovky, ale pokukujem po originálnom riešení, ak existuje.

 

Ďakujem Vám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dá sa GSMII jednotka donútiť k tomu aby sa spárovala súčasne s dvoma telefónmi?
Ak to inak neide, stačilo by aj to, ak by jeden telefón bol sprárovaný kvôli telefonovaniu a druhý iba ako multimediálny prehrávač. Ale nejak som neprišiel na to, ako to docieliť. Ak sa pripojím k jednému telefónu, druhý sa odpojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Tak jsem se dobral k tomu zjistit situaci... nevěděl jsem, jak to má pořádně vypadat (BT jednotka pod sedačkou). Takže pod sedadlem nic není, a rozebral jsem horní lampičku a mikrofon tam taky není. :-( takže nechápu, jak to fungovalo, když tam byl Columbus...nic externího jsem nenašel.


 


Poradili byste mi prosím, jaké komponenty shánět? Myslím číselné označení. Taky jsem pročítal info ohledně rozdílů GSM II a GSM III a moc tomu nerozumím, chápu správně, že je to typ té BT jednotky? Co byste doporučili? Nemám MF volant, rádio Stream MP3, a stačilo by mi vidět kontakty na Maxidotu a taky přehrávání MP3 z mobilu přes BT - telefon iPhone.


 


Děkuji.


 


suča


 


OII Combi, r.v.2008 před FL.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...