Přejít na obsah

Přestříkání plastů do metly...


Cougar

Doporučené příspěvky

Zdravim všechny koktajdaky…

Mate někdo zkušenost s prestrikanim všech cernych venkovních plastu na Octavii?

Mam starej model, 12/97 jsou zde bocni plasty – 2x2 kusy, 1 predni, 1 zadni a predni a zadni pod nárazníkem… znamej mi nabizi prestrikani do sede metly vcetne matróze a práce 2500.. zda se mi to trosku moc… mate někdo zkušenost? Co pouzit, kde nejlepe namichat barvu atd... Popripadne je tu někdo z prahy kdo nabidne lepsi cenu a termin? =))) Diky. Muzete když tak htf@centrum.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to dobře chápu,tak cena 2500,- za vše co jsi uvedl je dost dobrá.

myslis ze 2500 je dobra cena? ja to nikdy nedelal, tak si to nedokazu predstavit, ale jako sumicka je to drsny =) Zda se mi strasne mala plocha na strikani, je to par plastu... viz moje ikonka =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lakýrové berou v cca 2000,-za díl,v metle i víc.Jenom ty dva díly pod nárazníky tak malé nejsou plus komplet lišty.

ty 2000 lakyrovi bych pochopil kdyby se nejednalo plast.. ale kdyz se nad tim zamyslim, tak mi to prijde vazne jednoduchy.. metla, na to bezbarvej lak a je to =)) nicmene DIKY za nazory!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lakýrové berou v cca 2000,-za díl,v metle i víc.Jenom ty dva díly pod nárazníky tak malé nejsou plus komplet lišty.

ty 2000 lakyrovi bych pochopil kdyby se nejednalo plast.. ale kdyz se nad tim zamyslim, tak mi to prijde vazne jednoduchy.. metla, na to bezbarvej lak a je to =)) nicmene DIKY za nazory!!!!

Člověče,když Ti to přijde tak jednoduchý,taky si můžeš koupit barvu ve spray za 300,- lak za 200,-primer na plasty za 200,-plnič taky 300,- fouknot si to v garáži a máš tiskara doma.

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...