Přejít na obsah

bojler

Doporučené příspěvky

Rozšíření z nabídek fleetových barev:

Odstín 9323-Verkehrsrot-Dopravní červená

Změna barev u FII a Roomster:

Fabia:

Modrá Dynamic uni 6D6D končí v týdnu 12/2010,bude nahrazena barvou modrá Pacific uni Z5Z5 od týdne 22/10.

Oranžová Tangerine M2M2 končí v týdnu 7/2010.

Roomster:

Modrá Ocean 8T8T končí v týdnu 7/2010,bude nahrazena barvou metalickou modrá Miami C4C4 od 13 týdne.

SII:

Od 10KT/2010 nahrazen motor 2.0 TDI DPF PD 103 KW motorem 2.0 TDI DPF CR 103 KW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, ale mojí vlastní blbostí jsme si nerozuměli, měl jsem v hlavě a nenapsal vše. Takže znova Akční R-Duo. Zajímá mě jak vypadá interiér, ve předu píšeš Magic -nelze volit jiný, takže tuhle fotku. Díky a sorry za mojí blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Interiér v FII© Magic a R Duo je identický - barvy onyx/onyx a potahová látka Magic. Imho vypadá výrazně líp jak Style. Nemožnost volit jiný interiér (prakticky se kupuje jenom paket Dynamic, Floss sem viděl jenom na referenčních autech) platila na podzim, možná se něco změnilo, ale spíš pochybuju. Klasický kožený paket koupit šel.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No, já bych tipoval, že při současné úrovni produkce bude auto vyrobeno velmi rychle a do doby náběhu výroby fotky/informace prosáknou.

Zkusil bych se domluvit s prodejcem nabízejícím nejlepší nabídku, že od nich auto vezmeš, ale aby ti zavolal jakmile bude vědět termíny (start fl/stop přefl) pro podání objednávky. Dokud bude v nabídce Trumf, tak podle mě stejně Škoda s cenama nahoru o moc nepude. Naopak se bude snažit zachovat objem výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bojler: Výroba FL začne oficiálne od 13KT/10, predFL skončí 12KT/10. Podarilo sa mi nájsť nejaké ďalšie foto tých fleetových farieb, sú v prílohe - zelená pastelová limetka 9654 a zelená morská metalíza 9696.

pandora: Ťažko povedať... Doteraz vždy po nábehu FL skončili akčné modely vychádzajúce z predFL, pretože po spolu s FL sa vždy zmenili konkrétne výbavy platné pre dané výbavové stupne a menili sa aj ceny zväčša smerom dole... Ja osobne by som počkal na FL, a potom sa rozhodol - či kúpiť už FL, alebo nejakú výpredajovú skladovku predFL.

post-140-1264978880_thumb.jpg

post-140-1264978883_thumb.jpg

Editováno: , autor: Igor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě celkem láká ta nabídka na FII Magic HTP 51 kW + ESP + hlavové airbagy + rezerva + zámek řazení za 264 900,-

Takto vybavenou skladovku asi neseženu a pak nevím, jestli takto vybavený FL bude stát stejně. Samozřejmě je možné, že v interiéru budou změny k lepšímu a nebude co řešit nebo naopak bude vidět další šetření....

Editováno: , autor: Pandora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakože se zvedl zájem? V lednu paradoxně dodala Škoda podle všeho nejmíň Fabií v historii, jenom lehce nad tisíc. Roomster včetně Praktika dal jenom cca 250ks. Ale nedivil bych se. Cena Dua a FIIC Magic se liší o 5k, po dokoupení balíčku Magic II. už je R levnější o cca tisícovku a má zadní radar, rádio na CD a projektorová světla. Takže faktická nutnost koupit aspoň 1.4 za 25k je minimální rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a je objednáno, žádný sraní s tím :-) R-Duo 1.4 16V 63 kW, Rosso Brunello + 16" Atria, loketka, sklopný stolek, rezerva, mlhy s corner, další 4x repro, zadní ochr.lišta nárazníku, povinná výbava, koberce

zvláštní dík patří Bojlerovi za vyčerpávací info a inspiraci, přišel jsem do salůnu jak chodící enciklopedie :-)))

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ne, myslel sem to tak, žes pro tenhle přehled třeba mohl zjistit jak je to s fleetovejma barvama pro Y a SIIC, jestli jsou podpory i pro SII a SIIC (několik lidí už udávalo vyšší slevu než by odpovídalo normálu) nebo jestli opravdu platí dodatečná sleva pro FII Sport a Elegance :)

takle bude tvoje auto vypadat ;)http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=77870

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...