Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

Sex ve Fabii??? To je gymnastickej nadvýkon ne? :smich: no ale zase když je nouze nejvyšší...tak to asi jde!

No já mám 185 a slečna 178 a žadná gymnastika :) Stačí sedačky dopředu sedáky nastvit na největší přední uhel a mužeš si tma dělat co chceš :p

No deka by nebyla špatná ale nemám jí jako povinno výbavu auta asi dokoupím :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

To v té zimě a zamlžená okna taky taky, ale hm teď jsi mi to připomněl..Jsem si při tom nejlepším kopl do řadičky, jelikož jsem tam měl 4 a najednou drrrrr a byl jsem někde v poli..Prostě nám to ujelo pryč a ničeho jsem si nevšiml, až když to nejelo po silnici,ale to by si všiml každý...To bylo tenkrát štěstí... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 10 měsíců později...

Panove, vsechna cest. :palec2:

Ja jsem taky pro kazdou spatnost a co auto, to zarucene nejaka nova (prijemna) zkusenost :-D. Clovek nesmi bejt linej a kdyz to umite dobre okecat - ten prostoj damy, zatimco machrujete s radickou, sedackama a nekdy i dekou, - v minute mate rajcovni kutloch na poradnou akci.

A zamlzeny okna, upocenej zadek a odreny kolena jsou proste bonus navrch!

Jasne, bud jsem pohodlnej a pak potrebuju letiste a holku co se snazi vic nez ja, nebo jsem robinson a nic me nezastavi,.. natoz snad saltr mezi pulkama :smich:.

Top small cars for adventure:

0. Ghrysler Voyager :p

--

1. Skoda 120

2. Skoda Forman

3. Opel Agila

4. Skoda Fabia/Combi 2

5. Skoda Fabia/Combi

6. Skoda Octavia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Návštěvník

Sice to neni ve fabii ale ve favoritu

Mista bylo habadej, sexu tez a fotky jsou z ruznych kempu.

Dnes mam Octavii a bohuzel clovek nejak zlenosil a tak, takze posledni sex v aute - octe byl pred 3 roky :)

post-3876-0-13388400-1294566125_thumb.jp

post-3876-0-33356800-1294566131_thumb.jp

post-3876-0-44614400-1294566137_thumb.jp

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...