Přejít na obsah

disky orig Skoda Charme


Sheydee

Doporučené příspěvky

Mam namontovane tyto kola, ale koupil jsem je bez plastovych krytek.

Poridil jsem nove primo v servisu v Kosmonosich, ale ackoliv se jedna o spravne cislo dilu, tak barevna kombinace je MHB.

Moje kola jsou r.v. 99 a 00 coz by nasvedcovalo spise nutnosti barvy 7ZS.

Krytky maji opravdu trosicku jiny odstin, ale muze to byt i jen rozdilem ve stari (5 let).

Vymenu za ty druhe mam domluvenou, ale premyslim, aby to nebylo jeste napr. horsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

zdravim pani, nechcem zakladat novu temu takze...

mam disky, o ktorych sa pise v tejto diskusi, t.j. skoda charme.

neviem, ci sa to tu uz preberalo, ale hladanie nic nenaslo, tak sa pytam tu.

otec prisiel ze videl nieco v telke ohladom certifikacie alu diskov a pyta sa, ze ci su tie na nasom aute homologizovane,

ano, su to original skoda, ale su z druhej ruky, pri kupe som ani nevedel ze nieco take sa diskov tyka. Samozrejme, rozmery pneu aj disku su zapisane v TP.

otazka teda je, ako to vlastne s tymi diskami a homologizaciou je? ja sice viem, ze su to orig. skoda, cize predpokladam ze su schvalene,

ale ako je to v potom v praxi? co sa deje v pripade nehody, ak sa o to zacne zaujimat poistovna? jednoducho, som zvedavy na akykolvek postreh ohladom danej temy, dakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Taky jsem je chtěl koupit dceři na její Fabii. Ovšem ve Škodovce mi řekli, že tento díl odpadl bez náhrady. Chtěl jsem nové, protože kupovat použité se mi už jednou nevyplatilo. Původně inzerovaná nikdy nejetá kola, byla nakonec dost omlácená, a na jednom byla i špatná barva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...