Přejít na obsah

Chiptuning


Doporučené příspěvky

Zdravím vás tu vespolek :help: mám zájem koupit octu 1 s motorem 1,9 TDI PD 74 KW a chtěl bych vědět jaká řídící jednotka se do tohoto modelu ted montuje.Chtěl bych auto upravit chiptuningem a firma mi napsala,že pokud je ve vozidle jeste EDC 15, ktere se davali k vozum PD 74kW drive, neni uprava problem ,v případě že je tam novější řídící jednotky,ta je vybavena anti-chiptuningovou ochranou,ale prý na tom pracují. od dealere se nic nedozvím....pomůžete mi? dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás tu vespolek :help: mám zájem koupit octu 1 s motorem 1,9 TDI PD 74 KW a chtěl bych vědět jaká řídící jednotka se do tohoto modelu ted montuje.Chtěl bych auto upravit chiptuningem a firma mi napsala,že pokud je ve vozidle jeste EDC 15, ktere se davali k vozum PD 74kW drive, neni uprava problem ,v případě že je tam novější řídící jednotky,ta je vybavena anti-chiptuningovou ochranou,ale prý na tom pracují. od dealere se nic nedozvím....pomůžete mi? dík.

No jelikoz vlastnim posledni mozne technologicke zarizeni na upravu i antituning ecu tak uprava neni problem. Hold flasher stoji nekolik tisic euro a proto tim nedisponuje kdo ked... Klidne muzete prijed a udelame upravu primo na valcove zkusebne (BRZDE).. www.TDIfun.cz myslim ze zde na foru najdete mnoho referenci na nasi praci a snad spokojene zakazniky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dukes, tohle je smazani poctu zapisu.. nejdrive se poinformuj co je antituning ochrana!!!!!! :smich:

Dovolim se jen zeptat, jestli uz ti opravdu prijeli napr. nove EDC17CP14 napr. Audi 3.0TDI 8/2009 a ses si jisty ze to 100% udelas a jen nepredpokladas, ze v te Octavii to nebude. Protoze predpokladat se to samozrejme da, nicmene abychom k nam pana nehnali zbytecne, radeji rekneme jak to je. Jinak mas pekne stranky, obzvlast ty okopirovane pasaze z naseho webu e-chiptuning.cz, jako Pravidelně kontrolujte stav chladící kapaliny a udržujte její množství v optimálním stavu. :) Dobre si pamatuju jak sem nejen tuhle vetu vymyslel do desatera, aby tech bodu bylo deset a uz sem nevedel co tam dat ;) Ale to nevadi, nejsi sam, nase texty z e-chiptuning.cz ma u sebe na webu polovina konkurence. Uz jsme si zvykli.

Mike / Powertec

www.chiptuning.cz

Editováno: , autor: Chiptuning.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolim se jen zeptat, jestli uz ti opravdu prijeli napr. nove EDC17CP14 napr. Audi 3.0TDI 8/2009 a ses si jisty ze to 100% udelas a jen nepredpokladas, ze v te Octavii to nebude. Protoze predpokladat se to samozrejme da, nicmene abychom k nam pana nehnali zbytecne, radeji rekneme jak to je. Jinak mas pekne stranky, obzvlast ty okopirovane pasaze z naseho webu e-chiptuning.cz, jako Pravidelně kontrolujte stav chladící kapaliny a udržujte její množství v optimálním stavu. :) Dobre si pamatuju jak sem nejen tuhle vetu vymyslel do desatera, aby tech bodu bylo deset a uz sem nevedel co tam dat ;) Ale to nevadi, nejsi sam, nase texty z e-chiptuning.cz ma u sebe na webu polovina konkurence. Uz jsme si zvykli.

Mike / Powertec

www.chiptuning.cz

Vase stranky neznam, ja to pouzil od kamarada ze slovenska co dela chiptuning v Bratislave link mam v partnerech na webu. takze asi takhle..

Jestli si myslis ze nevim ze existuje Antituning verze2 tak ano vim o tom. Dokonce CMD na tohle upozornuje.. Vse ale jde udelat.. :) vono to vse neni jen o peknych strankach ze!!!!! Ale na ty vase se podivam.. Jo jinak jsem tam ted jeste dodal nevej graf z momentalne nejsilnejsi upravy TDI co je zmerena na brzde. 300 koni v 1.9TDI a to jsem urcite nezkopiroval :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec máte někdo zkušenosti tady stím-http://www.powerbox.cz/ díky za váš názor..

Rozhodně ne, nic se tím vyloženě nezkazí , ale je to jako by jsi na zimu obul jen jedno zimní kolo. Za peníze co za to prodejci většinou chtějí se to nevyplatí. A při ohřátém motoru to funguje ABCčkovsky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec máte někdo zkušenosti tady stím-http://www.powerbox.cz/ díky za váš názor..

Na webu najdeš hromadu informací, proč tady tu věc nebrat! Pod pojmem přídavná řídící jednotka je odpor zalitý v plastu, který v žádném případě nic neřídí a jen doslova oblbuje motor.

Pokud chceš koně, tak dej trysky a budeš mít rohlík na tváři a motor si bude jen chrochtat, protože pro něj uděláš dobrou službu. Mám s tryskama 764 100000km a pohoda. Pořád mě těch pár koní navíc baví:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na webu najdeš hromadu informací, proč tady tu věc nebrat! Pod pojmem přídavná řídící jednotka je odpor zalitý v plastu, který v žádném případě nic neřídí a jen doslova oblbuje motor.

Pokud chceš koně, tak dej trysky a budeš mít rohlík na tváři a motor si bude jen chrochtat, protože pro něj uděláš dobrou službu. Mám s tryskama 764 100000km a pohoda. Pořád mě těch pár koní navíc baví:-)

ato máš jen ty trysky??nic víc žádná ůprava??a kolik vyjdou :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...