Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Týden??No ale pokud po odpolednech tak jo.Já dělal zadní okna jednou a trvalo mi to 5 hodin,ale je fakt,že jsem měl vše připravené zhruba předem.

Ahoj pane :-)))) ty a nerýpnout to by nebylo :-)))))nejsem na závodech :-))))))))))))))))))

jelikož chodím do práce tak to je trochu jinak dělat tuto druhou práci i když to občas spojím.....:-))))))))))))))

děkuji za to od tebe co už je namontované a funkční......:-)))))

Mrs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné martine... na poprvé paráda.... jen trochu na draka ,že se musí vše rozebýrat.. jako dveře a tunel....

Akorát mám pocit ,že když jsem mluvil s jirkou tak říkal,že xenony,interiér,vyhřívané sedačky a zadní okna dělal nikdo jiný.. ??? když byl u mně tak to tam už mněl tak nevím... :)

Auto dotažený do detailu ... fakt moc pěkné ... asi to od něho koupím... :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine mohl by jsi zde úvest co všechno je třeba sehnat na přestavbu z AC na klimatronik .Těleso topení a panel už mám zajištěn u Cosbyho.Dík

sice to bylo na Martina, ale odpovím ti i já, všechno potřebný najdeš zde: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=18500

je to dlouhý jak Lovosice, ale je tam snad vše o předělávce AC na climatronic :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Márty pěkná práce pak se mám divit, že mi nebereš founa, když jsem volal ;)

Ahoj :-)))) hele mě nikdo nevolal....žádný nepřijatý hovor.......?????

děkuji :-)))) auto je pěkný docela jsem na vážkách udělat změnu........měl jsem možnost se stím povozit a odskoušet a určitě to někdy nastane samosebou s benzínovou verzí opět :-))))))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine mohl by jsi zde úvest co všechno je třeba sehnat na přestavbu z AC na klimatronik .Těleso topení a panel už mám zajištěn u Cosbyho.Dík

Ahoj.....:-)))))

Klimatronikové topení s nastrojenou elektrikou proste komplet...

Ovládání Klimatroniku LCD.....

čidlo denního sv.

svazek elektriky do auta pro přestavbu ....

rámeček kolem radia a klima.....

nové těsnění na klimu (doporučuji)

odsát ..vše demontovat.....mamontovat.... zapojit.......naplnit a je to :-)))))))))))))

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné martine... na poprvé paráda.... jen trochu na draka ,že se musí vše rozebýrat.. jako dveře a tunel....

Akorát mám pocit ,že když jsem mluvil s jirkou tak říkal,že xenony,interiér,vyhřívané sedačky a zadní okna dělal nikdo jiný.. ??? když byl u mně tak to tam už mněl tak nevím... :)

Auto dotažený do detailu ... fakt moc pěkné ... asi to od něho koupím... :palec2::)

no nevim zda mám reagovat .......na autě se dělalo to co se dělalo........viz foto!!!!!! :-)))))))))))))))))))))))

No reagovat nemusíš ..jen se ptám... nic víc ... ;) ale ono je to stejmně jedno ..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D všechny potřebné věci pro PDC.....

Presiel som si toto téma a pekná práca.

Ja mam v OI,1.8T 20V parkovacie senzory /VDO 6Y6 919 283 A/ ktoré boli OK až som pripojil vozík.Odvtedy nic nefunguje.

Nemam zatial VAG a ani inac si s tým neviem poradit,skusal som odpojit konektory /2/ z jednotky ,ziadna zmena .

Baterku nechcem odpájat-reset kvôli vymazaniu chyb,oknam atd.

Môžete mi dat jednoduchy navod ako postupovat pri sfunkcnení?

Spiatočné biele svetla funguju tzn poistka svetiel a senzorov je OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D všechny potřebné věci pro PDC.....

Presiel som si toto téma a pekná práca.

Ja mam v OI,1.8T 20V parkovacie senzory /VDO 6Y6 919 283 A/ ktoré boli OK až som pripojil vozík.Odvtedy nic nefunguje.

Nemam zatial VAG a ani inac si s tým neviem poradit,skusal som odpojit konektory /2/ z jednotky ,ziadna zmena .

Baterku nechcem odpájat-reset kvôli vymazaniu chyb,oknam atd.

Môžete mi dat jednoduchy navod ako postupovat pri sfunkcnení?

Spiatočné biele svetla funguju tzn poistka svetiel a senzorov je OK.

Ahoj....

zřejmě máš origo montované už při výrobě auta......couváky a tažné ....

a myslím si že máš vadnou zásuvku vozíku je tam rozpojovací kontakt když máš vlek za sebou aby to při couvání neřvalo :-))))))bude tam asi koroze kontaktu........atd.......soudím podle toho že pojistky ok a že tse to stalo po zapojení vleku....

Mrs-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, díky za sedačky a natažení kabeláže. Konečně už je po ráno teplo pod pr...í :)

Denní svícení dodělával odborný servis v Plzni, viz podložka pod SPZ, tak já kamoše trochu podusím aby si příště ohlídal mechaniky. lol

Jinak se omlouvám že jsem tě předal Octuli takhle zasviněnou z venku, byla čistá ještě ve čtvrtek, bohužel v sobotu ráno u nás sníh a posoleno. :feve:

Celkově super práce a spolupráce, určitě jsem u tebe nebyl naposledy. kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, díky za sedačky a natažení kabeláže. Konečně už je po ráno teplo pod pr...í :)

Denní svícení dodělával odborný servis v Plzni, viz podložka pod SPZ, tak já kamoše trochu podusím aby si příště ohlídal mechaniky. lol

Jinak se omlouvám že jsem tě předal Octuli takhle zasviněnou z venku, byla čistá ještě ve čtvrtek, bohužel v sobotu ráno u nás sníh a posoleno. :feve:

Celkově super práce a spolupráce, určitě jsem u tebe nebyl naposledy. kol5

já si říkal, že ta kabeláž je mi povědomá - omotání husího krku pod sedačkou PVC izolačkou (neměl jsme tehdá tesu) ať slouží ;)

a jako vždy Marťas hezká práce ;)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, díky za sedačky a natažení kabeláže. Konečně už je po ráno teplo pod pr...í :)

Denní svícení dodělával odborný servis v Plzni, viz podložka pod SPZ, tak já kamoše trochu podusím aby si příště ohlídal mechaniky. lol

Jinak se omlouvám že jsem tě předal Octuli takhle zasviněnou z venku, byla čistá ještě ve čtvrtek, bohužel v sobotu ráno u nás sníh a posoleno. :feve:

Celkově super práce a spolupráce, určitě jsem u tebe nebyl naposledy. kol5

já si říkal, že ta kabeláž je mi povědomá - omotání husího krku po sedačkou PVC izolačkou (neměl jsme tehdá tesu) ať slouží ;)

a jako vždy Marťas hezká práce ;)

Slouží dobře, dík patří i tobě za kabeláž. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, díky za sedačky a natažení kabeláže. Konečně už je po ráno teplo pod pr...í :)

Denní svícení dodělával odborný servis v Plzni, viz podložka pod SPZ, tak já kamoše trochu podusím aby si příště ohlídal mechaniky. lol

Jinak se omlouvám že jsem tě předal Octuli takhle zasviněnou z venku, byla čistá ještě ve čtvrtek, bohužel v sobotu ráno u nás sníh a posoleno. :feve:

Celkově super práce a spolupráce, určitě jsem u tebe nebyl naposledy. kol5

já si říkal, že ta kabeláž je mi povědomá - omotání husího krku pod sedačkou PVC izolačkou (neměl jsme tehdá tesu) ať slouží ;)

a jako vždy Marťas hezká práce ;)

Spolupráce tak to má být.......:-))

děkuji.....

Jardo celé jsem to dal do tesa pásky a je to :-))))konce jsem nechal ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...