Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Pekny Martine,

ceka na mne u Tebe jedno to same bezove do me Laurinky :palec2: ... myslis, ze bych Te mohl poprosit o foto s timto zrcatkem a se sklopenymi clonitky?

Dekuju moc.

Mila

Jak tam budu sedět s fotákem tak to sem mrsknu :-))))))))))))))))))))))je to dost užitečné v provoze za noci.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem se pustil do podsvětlení "škoda superb"auto je hotové ale zatím nenafocené foto později je to dost pracné jen se dostat na ovladače ve dveřích znamená sundat tapec(prostě rozebrat celé dveře) a zadní výhřev taky mazec s topením dostat ven :-)))))

ale stálo to za to podsvětlené je i topení (fukary)atd.....prostě komplet.....

foto dodám....:-)))))))))zatím jen původní zelené.....

post-208-1189494407_thumb.jpg

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tybrdo Ty jedes :) Tak to mne taky zajima, hlavne ty ofuky jak budou svitit, vim, ze neni legrace neco takovyho nafotit, ale kdyby to vyslo, rad se inspiruju ... :palec2:

Mila

nějaké fotky mám ale rozmazané tak až budou nové bude to zde :-)))))

post-208-1189500103_thumb.jpg

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím komplet celé palubky, něco mi tam strašně drnčí, tak to chci prověřit :)

Dovolim si odpovedet z pohledu prachobycejneho amatera - celou palubku, vcetne vsech plastu a kasliku a veci okolo volantu a navigace jsem ven dostaval asi 3 hodiny ... :feve:

Ale nad vsim jsem nejdriv premyslel a pak delal, trapil se s konektorama (hlavne u airbagu u spolujezdce).

A dulezity je, ze jsem to pak zase dal dohromady :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase něco přidám včerejšo dnešní práce ....Podsvětlení bílo/červené do octavie I RS.....

Když se tak na Tebe chlape dívám, tak si říkám, proč jsem si nekoupil Octavinku :feve:

Asi bych s Tebou chtěl hnedle kamarádit lol

Děkuji a copak máš za stroj????:-)))))

Mám žluťáska kol5

post-7666-1189756854_thumb.jpg

i do fabek domontovávám a podsvetluji třebas :-))))))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i do fabek domontovávám a podsvetluji třebas :-))))))))))))))

No já už tam maxík mám, koupil jsem ho od jednoho "překupníka" co má stránky na netu.

Bohužel mi prodal maxík se starým softem, takže mi ukazuje palivoměr opačně ...

Od července reklamuji ... zatím marně. Takže jsem pěkně :076

Uměl bys mi předělat konektory z bagu FI na O2? O změně barvy podsvícení zatím neuvažuji, spíš bych chtěl napojit maxík na symphony.

Co ty na to? ;)

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Martine. To montovanie Xenonov ma celkom zaujalo...no z tych fotiek ako amater som teda nedokazal bez popisu nic vycitat. Chcel by som si dat do mojho Roomstera neorigo HID xenony. Mas s tymto nejaku skusenost? Zda sa mi to byt celkom jednoduche...odpojis privod z H7 ziaroviek, vymenis ich za H7 xenony a do tej "riadiacej jednotky" od xenonu zapojis ten privod co som na zaciatku odpojil zo ziarovky? Je to tak jednoduche? Alebo si to len namyslam?

Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i do fabek domontovávám a podsvetluji třebas :-))))))))))))))

No já už tam maxík mám, koupil jsem ho od jednoho "překupníka" co má stránky na netu.

Bohužel mi prodal maxík se starým softem, takže mi ukazuje palivoměr opačně ...

Od července reklamuji ... zatím marně. Takže jsem pěkně :076

Uměl bys mi předělat konektory z bagu FI na O2? O změně barvy podsvícení zatím neuvažuji, spíš bych chtěl napojit maxík na symphony.

Co ty na to? ;)

písnem si třeba přes SZ ......možno.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Martine. To montovanie Xenonov ma celkom zaujalo...no z tych fotiek ako amater som teda nedokazal bez popisu nic vycitat. Chcel by som si dat do mojho Roomstera neorigo HID xenony. Mas s tymto nejaku skusenost? Zda sa mi to byt celkom jednoduche...odpojis privod z H7 ziaroviek, vymenis ich za H7 xenony a do tej "riadiacej jednotky" od xenonu zapojis ten privod co som na zaciatku odpojil zo ziarovky? Je to tak jednoduche? Alebo si to len namyslam?

Diky!

Ahoj pane jj je to tak jednoduché jenom mechnicky přidělat měniče a kabeláž.........a je to..........:-)))

m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Martine, mam na teba jednu prosbicku. Objednal som si krytky ostrekovacov na svetlomety. Pridu nezafarbene. Teda treba kupit uz len spray s lakom v mojej farbe auta a je to? Odmastit a nastriekat farbu a potom lak? Netreba uz email alebo plnidlo? bude to pekny leskly povrch ako karoseria? Aky postup mam na to pouzit? To by uz malo byt pripravene len na nastriekanie, nie?

Vdaka! A pripadne kolko vrstiev mam dat farby a kolko laku...ak vobec treba viac davat... diky pane!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...