Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Ahoj Henslíku :-)))to nevadí,že to nechal udělat předchozí majitel :-))))aspon si to měl bez práce :-)))s Lubošem jsme to dost brutálně odladovali.....:-))))přeci jenom bílá je bílá.....

Kecat a dělat úpravy to jóó, ale aby si přijel na besídku, to nééééé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montáže všeho co dělám.....různé domontáže v orig. provedení a předělávky....

foto seriálky a nějaké ty komentáře :-)))))

Montáž tažného zařízení a parkovacích radarů.........

použita orig sada PDC jen jsem pozměnil místo čidel..... :D:D

Tažné taktéž orig.......... :D

Martin

Ahojky MARTINE náš ještě tempomat a zda pújde do mé babičky OI 1.8 20V 93kw r.v. 10/1997 Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarek prosim o info jak narocne je dodelat vyhrivani prednich kresel u OII - predpokladam, ze bys zvladl.... :)

jinak vse potrebne (teda krome naradi :)) mam- predni vyhrejvany sedadla-pouze vymnenit, jednotka pod spolujezdc. sedackou taky je, kabelaz pod sedackama take, jen dotahat v palubovce - taky mam komplet kabelaz a samozdrejme panel na ovladani k vymene taky ..... takze vse jen zkompletit a mozna asi nakodovat......

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarek prosim o info jak narocne je dodelat vyhrivani prednich kresel u OII - predpokladam, ze bys zvladl.... :)

jinak vse potrebne (teda krome naradi :)) mam- predni vyhrejvany sedadla-pouze vymnenit, jednotka pod spolujezdc. sedackou taky je, kabelaz pod sedackama take, jen dotahat v palubovce - taky mam komplet kabelaz a samozdrejme panel na ovladani k vymene taky ..... takze vse jen zkompletit a mozna asi nakodovat......

dik

sedačky OII dle času stráveného a záleží v jaké formě máš kabeláže????

odstrojit vše potřebné a udělat to jako origo něco spolkne času......ale zase kvalitka......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se chci zeptat na kolik výde komplet změna podsvícení např, na dveřích mám a všude mi svítí zelená barva, a já bych chtěl červenou???

odepište mi prosím na email Obadal.rada@centrum.cz, moc dík, odkud jste??

odepsáno na mail........je to dle vybavení vozu a modelu.....M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Martine. Mám dotaz,ptal jsem se tu ohledně audiny a byl jsem odkázán na Tebe, že by jsi mohl něco o mém problému vědět. Máme v rodině audi allroad 2007 a nemůžeme se dostat ke spotřebě,jak už aktuální tak i průměrné. Pouze co nám auto ukazuje je dojezd,tak usuzuji,že by mělo podobně jako maxidot u škodovky ukazovat spotřebu. Nějakou průměrnou spotřebu to znát pro výpočet musí. Děkuju předem za odpověd a omlouvám se že takhle otravuju.

Jinak k tvé práci musím dodat jen poklony. Jiz dlouho si celý tento web pročítam,akorát registroval jsem se až nedávno a je tu moc šikovných lidí a mezi ně patříš 100%ně i Ty ;) moc se mi tvoje práce(asi i koníček) líbí,také rád pracuji s autem,ikdyž můžu dělat jen věci,na které mám znalosti a také potřebné vybavení. Rád bych se ale dostal do fáze jako Ty,pak je ta práce zároven koníčkem a to je asi dost důležitý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pane děkuji :-))))no je to práce a koníček mou předností je preciznost ne kvantita.....:-))))

k té audi.......je to věc softwaru informace tam jsou ale nezobrazují se nejaký politický záměr audi....zřejmě aby zákazník neřval že to tolika papá........:-))))

určitě nějaký soft.maník by věděl co kde pozměnit aby to tam bylo........

otázka je má to některá audi tato podobná????????

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to tu čtu a vidim,že to neni o tom udělat hromadu práce,ale udělat hromadu práce kvalitně a to spíš než tu hromadu,tak radši kvalitu...je mi to jasný a plně souhlasim;)

Jinak s tou Audi...to je ten problém,vůbec nevim jestli to nějaký auto má podobný tomu našemu...taky mě napadla varianta,nedali to tam,abysme nevěděli :aggressive: ,ale zas mi to přijde hloupý takhle..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Martine. Mám dotaz,ptal jsem se tu ohledně audiny a byl jsem odkázán na Tebe, že by jsi mohl něco o mém problému vědět. Máme v rodině audi allroad 2007 a nemůžeme se dostat ke spotřebě,jak už aktuální tak i průměrné. Pouze co nám auto ukazuje je dojezd,tak usuzuji,že by mělo podobně jako maxidot u škodovky ukazovat spotřebu. Nějakou průměrnou spotřebu to znát pro výpočet musí. Děkuju předem za odpověd a omlouvám se že takhle otravuju.

Jinak k tvé práci musím dodat jen poklony. Jiz dlouho si celý tento web pročítam,akorát registroval jsem se až nedávno a je tu moc šikovných lidí a mezi ně patříš 100%ně i Ty ;) moc se mi tvoje práce(asi i koníček) líbí,také rád pracuji s autem,ikdyž můžu dělat jen věci,na které mám znalosti a také potřebné vybavení. Rád bych se ale dostal do fáze jako Ty,pak je ta práce zároven koníčkem a to je asi dost důležitý.

já bych řekl že stačí přidat páčku a nakodovat FIS v palubní desce 19.

http://de.openobd.org/audi/a6_4f.htm#17

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...