Přejít na obsah

Chiptuning - zkušenosti, rady


phill64

Doporučené příspěvky

Sakra, uz nevim jak tomu mam rozumnet! :( Vite nekdo o co jde? Mne nikdy nic neprehravali?! :help:

Dobrý den,

těší mne Váš zájem o naše produkty, ale protože při každé návštěvě

autorizovaného servisu přehrávají SW ECU novou verzí, která nejde tou

původní přepsat a která je zcela jinak vystavená, musíme počkat, až se síly

Škodů napřímí na nový commonrail, pak už snad škodit nebudou.

Mr.Cimbu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná má ten nafťák pevnější blok, nebo je naopak ten benziňák něčím hardwarově omezen, např. trysky a víc tam toho nedostane bez dalších úprav. Každopádně jsem to už říkal milionkrát a řeknu to znovu - Ty výkonový hodnoty jsou teoretické zjištěné pomocí Kpoweru a obzvláště u TDIčka nevěřím, že tolik v reálu má, naopak u TFSI myslím, že to nebude daleko od pravdy, ale těžko říct...btw. Jeden člověk říkal, že má na RS TFSI chip od Cimbu a když tam byl, tak se s ním bavil i na téma RS TDI a Cimbu říkal, že s tím není problém a už to dělal a vše OK, ale že benzínová nachipovaná RSka jede i přes papírově nižší výkon pořád o poznání líp...to je jen taková nezaručená informace, aby řeč nestála :p

Přesně to samý mi říkal i dneska když jsem tam byl nechat pro ženu nachipovat Fabii II aby se s ní dalo bezpečněji předjíždět ...Takže nevím jestli u další OII nepůjdu raději do benzínu..... (mimochodem autíčku to "chipnutí" viditelně prospělo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně to samý mi říkal i dneska když jsem tam byl nechat pro ženu nachipovat Fabii II aby se s ní dalo bezpečněji předjíždět ...Takže nevím jestli u další OII nepůjdu raději do benzínu..... (mimochodem autíčku to "chipnutí" viditelně prospělo)

Co teda presne rikal? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:p

Koukal jsem na cimbu a zjistil jsem, že i TFSI jde nachipovat, na 173 kW, zajímavééé :palec2: Äle co mě překvapilo víc, že na stejný výkon se chipuje i 2.0 TDI PDF, což znamená, že u něj je mnohem větší nárůst výkonu - proč to tak je?

Covece,taky netusim,cim to je,mozna to bude necim takovym,jak pise Skaja,jako ze u benzinu je to omezene HW..Ale co jsem se jednou bavil s klukem,co chipuje auta u nas (ja bych si to k nemu nedal ani omylem) tak ten tvrdil,ze diesly jdou chipovat do nesmyslu..Jednou udelal FRS,dal ji napit a urval obe poloosy.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...