Přejít na obsah

Vyhrievane sedadla


branik5

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Mal si zapnuté zapalovanie a nemal si pripojený airbag v sedačke, musíš vymazať chybu, resp pozrieť či ešte nepretrváva.

Bez diagnostiky sa ďalej nepohneš

Zdravím, opravil jsem si nefunkční výhřev sedadla řidiče a po opětovném zapojení všech kabelů mi na palubce svítí kontrolka airbagu. Nemá s tím někdo zkušenost, kde je chyba. Díky.

No čo up-uješ? nenapísal si či máš poistky OK, či ti nefungujú obe alebo len jedna strana....

up
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm no dobre a nemoze to byt nahodou nejakym spinacom ktory zapina sedadlo iba ked tam sedim?? vies lebo auto bolo v servise tepovane no a sedadla boli cele mokre tepovali to dajaky magori co asi nevedeli ze to sedadlo ma aj ohrev no a nemohol by ten spinac byt zhrdzaveny? alebo nieco take?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to stejny delalo i me.....obcas hralo na zadech nekdy zas jen sedak a ruzny kombinace. Podle chematu (nekolikrat jsem ho tady zahlidnul) jsem premeril kabely od ovladce v palubce+odporovy drat v sedacce a vsechno se zdalo byt OK. Vyndal jsem RJ a prepajel kontakty+vycisteni vsech konektoru. Mozna jsem se trefil jen nahodou, ale uz cca 2 mesice normalne vyhriva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ako ja som to uz cele premeraval a od ovladaca to ide celkom ok ide prestne tak ako ma ale ak so meral uz dalej tak som tam prud nemal ale ked som si sadol na sedadlo tak raz o nabehlo a raz ne alebo ak som zatlacil rukov na stred sedadla viacej dozadu tak sa mi to sem tam zaplo no ako neviem ked to sedadlo ma ten spinac tak by som povedal ze to je ono no ale ak nie tak ako vy ste pisali ze ten drat uvidim ked budem mat viac casu tak to sedadlo rozoberem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spínač tam žádnej není sedadlo musí hřát i nezatížené máš už prosezenou sedačku a je poškozený ten element co hřeje sežeň si nový a nech ho od čalouníka zašít jinak sedadla s výhřevem se nesmí máčet riziko poškození pak nehřeje!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ako ja som to uz cele premeraval a od ovladaca to ide celkom ok ide prestne tak ako ma ale ak so meral uz dalej tak som tam prud nemal ale ked som si sadol na sedadlo tak raz o nabehlo a raz ne alebo ak som zatlacil rukov na stred sedadla viacej dozadu tak sa mi to sem tam zaplo no ako neviem ked to sedadlo ma ten spinac tak by som povedal ze to je ono no ale ak nie tak ako vy ste pisali ze ten drat uvidim ked budem mat viac casu tak to sedadlo rozoberem

V sekci Octavia najdeš dost návodů jak na to. Někde jsem to tam popisoval i já.

Máš problém s roztrženým odporovým drátem ve výhřevu (na Octu to stojí asi 2 tis), stane se to tím, že na tu sedačku například klekneš, nebo se o ni opřeš rukou....

Odpojit, rozčalounit, najít poškozené místo (to ty už máš nalezené) - bývá to tam opálené, vzít pájku (slovensky spájkovačku - nebo jak se to řekne - 8 let jsem u vás studoval :) ) a pořádně proletovat.

Na www.skodaoctavia.cz najdeš návod, jak sedadlo rozčalounit (myslím, že na Fabce to bude podobný) - všechno je to z Polska ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...

Ma niekto tu sadu namontovanu?Objasni niekto aky je rozdiel medzi touto sadou, presnejsie tu:

http://www.htcar.cz/vyhrivani-sedadel-pro-skoda-fabia-i-pod-calouneni-2-sedadla/d-70618/

Ako je rieseny original, ide cez riadiacu jednotku auta, ale ma svoju vlastnu, ako toto vyhrievanie. O co clovek pride ak nema origo???Rozdiel oproti dorabanej sade?

Chcem dorobit vyhrievanie, oplati sa tato neorigo, alebo origo? nejake info sem hodte.Miesto deciek Skoda by som tam chcel karbon decky a origo tlacitka. Slo by to s touto sadou ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady? jediná rada, kterou tu dostaneš je pořídit si originál :)

v případě poklesu napětí umí BSG vypnout vyhřívaní sedadel, tady by to asi nefungovalo.

Navýc tyhle "design" výměnné sady (karbon, stříbrné apod.) bývají kompatibilní jen s originálem, ne se samo domo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...