Přejít na obsah

Výměna auta s úvěrem


Host kadli

Doporučené příspěvky

Zdravim mam roomstera 1,4 r.v. 2007 s úvěrem (autocredit gemoney) zbývá doplatit 100 000 a naskytla se mi možnost výměny (v rodině :-) ) Octavie 1,9 r.v. 2005 najeto 65 tis. cena cca 220 tis. Je to od otce on ji chce dát na proti učet při koupi nového vozu. Nevíte někdo jestli by na GEmoney šlo přehodit ten můj úvěr na tu octavii. A já bych mu dal roomstera na jeho proti účet. Dík za rady Kadli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak pokud je auto na uvěr tak je Tvoje a mužeš si sním dělat co chceš.takže když budeš platit dál uvěr tak ani GE nezjistí,že jsi auto prodal.Ale zaleži jak máš formulovanou smlouvu.A taky kdo je majitelem v TP.Pokud tam není poznámka,že auto je zatíženo uvěrem tak se nikdo nikdy nedoví co jsi sním udělal protože je Tvoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vůbec co si myslíte o výměně Roomstra 1.4 výbava Style r.v.07 najeto 40 tisíc za Octavii 1.9 hatchback výbava Ambiente r.v. 05 najeto 65 tisíc. Vím je to o dva roky starší auto ale je to kočár a hlavně diesel (spotřeba ,výkon). Dík za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neminim to prodat bezz vedomi Gemoney jen me zajimalo

jestli s tim nekdo nema zkusenost nemam prachz na doplaceni

cele castky.myslel jsem jako zaruku dat octavku.myslim ze hodnota

je stejna.zkusim se zeptat v Gemoney

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ge money neni bazar tohle mužeš skoušet např. v AAA kde je možne vše a podobne věci i normal

ale nepočitej že v ge tohle pujde

ja mam od ge autouver co vlastně neni uvěr ale leasing a nemam možne s autem nic ani změna data splatky

jedine co ti řeknou je abys to doplatil anebo přebral leasing/uvěr což mužou schvalit samo ne zadara

ale kdo-ví pak dej vědět jak si dopadl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediná možnost je to doplatit. Koupil jsem auto a pak jsem prodal auto na ůvěr s tím že se sepsala řádně smlouva, oni mi dali 100 Tis a bylo dohodnuto že zbytek tj 20 tis po převodu. Takže jsem to z těch pěnez doplatil a pak převedl. Byli to cizí lidi,ale dohodil mě to známej z práce,tak proto nebyl problém. Přeju ti aby jsi to třeba taky takhle vyměnil. Jinak na ukončení ůvěru jsem čekal víc jak měsíc a stálo mě to prachy navíc. Jestli můžu poradit,nikdy nikdo nic neberte od Essox,je to drahý jako prase a strašně arogantní chování,když mají něco vyřídit,ještě ted vzpomínám na ty telefonáty,co jsem se navztekal,ještě když si uvědomím,kolik jsem jim nacpal peněz! Essox asi nejhorší od koho si můžete vzít něco na ůvěr,takže jestli to někdo čte,kdo tam pracuje,tak vzkazuju jedno ESSOXi :fakac:

Editováno: , autor: stralis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...