Přejít na obsah

MDF podložky pod repro


Doporučené příspěvky

zdarec, to je těžký tak na dálku určit diagnózu na čem to sedí! Co se týká toho prasknutí spod. držáku, měl sis napřed přes tapec označit pozici šroubku a pak asi tak 2,5 mm vrtákem předvrtat!! Tak to bylo napsáno v návodu... MDF je kvalitní matroš, ale bez předvrtání ani ťuk.

Teď už zbývá jediné. Podložky sundat, obrousit nátěr, nalepit na stávající držák příhodný kvantlík rovnoletého dřeva, jemně předvrtnout a smontovat zpět.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl problémy s oběma, na levé straně vedou kabelové svazky, musel jsem je mírně upravit. Ale jinak zvuk i s škodováckejma reprákama o hoodně lepší. MDF podložky Go go.

P.S. Od Milan II, je nemám, jen vyjadřuju postřehy z montáže a funkčnosti.  -_-

To "my víme" že kabelové svazky je nutné přeložit do vnitř dveří. Ti co mají podložky odemě, to mají napsaný v návodu.

Když jsem si sháněl reference od lidí, kteří si už podložky namontovali, tak u některých modelů bylo nutné kabely předělat a u některých zase ne...

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako důkaz že nespím a pořád něco vymýšlím, dávám foto distančních MDF kroužků pod zadní repro. Ten plast. nosič plata je dost nešikovně vyrobený. Membrána repráčku při vyšší hlasitosti totiž tluče do plastu a dělá tak pazvuky! Ale tomu je už konec...

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako důkaz že nespím a pořád něco vymýšlím, dávám foto distančních MDF kroužků pod zadní repro. Ten plast. nosič plata je dost nešikovně vyrobený. Membrána repráčku při vyšší hlasitosti totiž tluče do plastu a dělá tak pazvuky! Ale tomu je už konec...

Sikovnej, dle infa od Davona bych mel taky s jednim parem pocitat, jo? -_- Jak pises, ze to tluce do plastu je totiz zrovna muj pripad :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl problémy s oběma, na levé straně vedou kabelové svazky, musel jsem je mírně upravit. Ale jinak zvuk i s škodováckejma reprákama o hoodně lepší. MDF podložky Go go.

P.S. Od Milan II, je nemám, jen vyjadřuju postřehy z montáže a funkčnosti.  -_-

To "my víme" že kabelové svazky je nutné přeložit do vnitř dveří. Ti co mají podložky odemě, to mají napsaný v návodu.

Když jsem si sháněl reference od lidí, kteří si už podložky namontovali, tak u některých modelů bylo nutné kabely předělat a u některých zase ne...

-_-

ja osobne ty svazky vyndal z jednoho nebo dvou tusim plast. koliku co sou s nima ke dverim pricvakly a pak opatrne jakoby posunul aby kopirovaly kraj mdf podlozky, tak sem je nemusel prendavat a bylo to ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si podložky včera vyrobil podle plánku na www.skoda-octavia.cz, ale musím říct, že ten plánek má své nedostatky a chyby. Kvůli tomu jsem to dělal místo jednoho - dva dny!

1) otvor pro reprák je nakreslený malý a 17 cm reprák tam nevleze. Nechápu jak to někdo navrhoval.

2) spodní výstupek 30 x 18 mm musí být dvouvrstvý (2 x 18), jinak na něj nedosáhne tapecírunk (možno použít delší šroubek)

3) musel jsem odpojit přívod na spouštěč oken a provléknou jej vnitřkem dveří, protože vadil podložce.

4) nejsou zakótovány 3 otvory pro upevnění desky - pracně se to přiměřuje.

Pokud bude čas, tak to tu možná dodám opravené.

Ten plánek, podle kterého jsi podložky dělal, pochází odemě! V té době, kdy plán vznikl, jsem i já tápal a zkoušel různý verze. Když se podíváš nazpět, uvidíš rozdíly ve vývoji. Tak prosím omluv nedostatky ve výkresu. ;);)

Dnes už mám udělaný šablony a nemusím tak při každé "várce" podložek rozdělávat dveře a stále je přiměřovat. Zrovna dnes jsem dělal trochu atypycký podložky (vpravo) s otvorem pro repro 120 mm. Ještě vrtnu dírky a jedou...

Tiez si chcem vyrobit podlozky sam a stiahol som si plan s www.skoda-octavia.cz, je to plan uz upraveny alebo este ten stary? Ak je stary mozem ta poprosit o zaslanie toho novsieho, pripadne ake upravy na tom starom treba previest vopred vdaka Roman. mail: roman@extel.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...