Přejít na obsah

Výměna halogenových reflektorů za Xenony


nestresuj

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Jj nahoď fotky a popis co jak se dělá. Chystám se s tím už přes rok k Ferdovi, ale teď jsem se ještě přestěhoval dál za Plzeň a má to být práce na víkend, jenže nemam kde přespat a je to dálka, tak bych zkusil připravit co nejvíc doma a jet jen na zapojení, nakódování a dodělání věcí co mi chybí... aby se to stihlo za jeden den. takové to natahání kabelů a lehčí přípravu bych zvládl, ale nevím co kam a jak... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

hosi vybojky me sviti uz trosku do cervena,na zdi vidim slaby nadech cca  2cm od horni hrany,ma smysl koupit nove?bude v tom rozdil?nebo je to normalni jev? 02 mam kratce tak nevim,u O1 sem to nemel s takovym okrajem,diky  jo a jake vybojky pouzivate 4300K nebo  4700K ?

Editováno: , autor: foxdivemaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak origo v škodovke davaju 4300k , tie ,mam aj ja. Zo zaciatku mi svietili rovnakou farbou ako halogeny   :kol-44: , ale po niekolkych dnoch uz chytili bielu farbu a som s nimi nadmieru spokojny. Kupil som ich od uzivatela na tomto fore, menom KASILEK....dufam ze sa nenahneva ze mu robim reklamu  :rolleyes: , ale viem ze ma 100% originalne vybojky bud osram, alebo philips za velmi vyhodnu cenu. Riesilo sa to tusim aj na tomto fore: http://wwww.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=216312

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

1. Vyndej celé světlo (vytočit plastovou matičku z motorového prostoru a zvenčí vytahovat zajišťovací páčku a celé světlo směrem ven)

2. Odpoj hlavní svorkovnici světla

3. Sundej zadní plastový kryt světla

4. Odpoj konektor z výbojky

5. Povol šroubky ze zajišťovacího plíšku výbojky

6. Vysuň výbojku a vyměň - při výměně nesahej na tělo výbojky

 

Montáž opačným postupem  :kol-47:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Hoši,potřeboval bych poradit,jak nakodovat xenony na octavii2,koupil jsem xenony na svoji 2007 eleg,vyměnil jsem světla a nic.....Světla jsou starší,tak nevím v jakém stavu,jen vrčí trafa,.Koduje se jen v dlouhem kodovaní nebo i někde jinde? V dlouhém kodovaní v bytu nula jsem zaškrtl xen.světla,ale pořád nic..Máte nějaké rady??? KOupím nové výbojky,ale dál nevím.Prosím o radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak po delší době zase píš.Xenony namontovany,předělal jsem i ovládání motorku na kolečko,ale pořád mě svítí kontrola žárovek.Jen když přepnu na dálková světla,tak se po 5sekundách rožne kontrola..,závadu napíše nízke napěti v obou motorkách světel. Zkoušel jsem vypnout studenou diagnozu,ale nepomáhá to.Už nevím co stím...Nějaká rada?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...