Přejít na obsah

Výměna H4 parabol za orig Xenony


jerzi

Doporučené příspěvky

Zdar lidi, rozhodl sem si na své O1 předělat klasické světla na orig xenony.Potřeboval bych něakou radu jak postupovat,co je potřeba kde propojit nemyslím zrovna přeházet piny z 8pin do 12 pin svorkovnice to sem zvládl po rozdělání xenonu,ale spíš by mě zajímalo jak by se dalo vyřešit zapojení naklápění spínačem z klasických parabol naklápění xenonů.Dále mi vrzá hlavou jestli se po puštění dálkových světel nezhasnou výbojky potkávacích světel.popřípadě jiné zádrhele.Určitě nejsem první kdo toto předělával.Našek jsem zde pár cca dva odkazy na to naklápění ale jsou nefunkční.Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řešim ted to stejný, ale já to předělávam na HId sadu, elektriku nechávám z halogenu, jen musím vypíchnou bílej drátek co jde do konektoru na H4 a přepojit ho na patici k dálkovýmu + kostra. motorek nechávám taky z obyč. jen jsem musel trouchu poupravit lampu. konektor zůstane jako klasickej halogenovej.

ale jde o to že když zapnu dálku, tak se vypne xenon . což je nahoviš. jak to pořešit aby to neblikalo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řešim ted to stejný, ale já to předělávam na HId sadu, elektriku nechávám z halogenu, jen musím vypíchnou bílej drátek co jde do konektoru na H4 a přepojit ho na patici k dálkovýmu + kostra. motorek nechávám taky z obyč. jen jsem musel trouchu poupravit lampu. konektor zůstane jako klasickej halogenovej.

ale jde o to že když zapnu dálku, tak se vypne xenon . což je nahoviš. jak to pořešit aby to neblikalo??

jde to. delal mi to vasa na obyc svetlach aby mi pri prepnuti na dalky zustaly svitit i potkavacky. napis jemu ;) propojil cosi s cimsi u levy packy. pro vasu prace cca 5 min i s pokecem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

aby svítily dálkové světla spolu s xenony propojí se kontakty 7 (žluto/červená) a 8 (žluto/zelená) na konektoru na páčce blinkry/potkávací/dálkové

Zdravím, přemýšlím o koupi nových parabol. Ty co tam mám teď (halogen rv03) sou už dost popraskaný. Tak sem si řikal, když už budu investovat, jestli né rovnou xenony... Na kolik by mě to přišlo i s prací ? Asi bych se spokojil s náklopem pouze na kolečko a místo ostřiku jen nějakej fake. Když sem tady pročítal fóra, tak montáž komplet s nivelací přijde na hroznou dardu... Díky za odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...