Přejít na obsah

Chiptuning Octavia I 1.9 SDI


JakubSkopal

Doporučené příspěvky

Zdarec rozhodl jsem se že si v létě nechám udělat chiptuning od firmy www.profichiptuning.cz na moji octavii 1.9SDI 50Kw na 59Kw a Točák ze 133 na 150, co vy na to máte nějaké zkušenosti s touto firmou nebo mě doporučíte někoho jiného lepšího? cena tohohle je 5200,- na moje SDI a co mě vyhovuje že to je na Moravě nikde v Čechách, chtěl bych cenu tak do 6000,- víc to nemá cenu na takovej motor. Prosím o vaše názory, nebo jestli můžete poradit něco lepšího pro zvednutí výkonu u motoru SDI. dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vstřiky jsem si zjišťoval u dieselpoweru a prej to je u takovýho motoru k ničemu že kdyby se to přehodilo tak to bude hulit ale nejelo by to tak mě to bylo řečeno prej to je nějakej málo objemovej motor nebo nějak tak to tam bylo napsany.

Ne spise to bylo mysleno ze nemas preplnovanej motor a budes mit obrovskej prebytek paliva...Bez vzduchu bude hulit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jakej je problém předělat oktávku SDI na TDI? SDičko totiž odešlo do věčných lovišt, a když už se tam musí hodit novej motor, tak by se vyplatilo tam dát rovnou TDi. Ovšem někdo říkal, že to nebude sedět. Máte s tím někdo zkušenosti?

Zbytocne problemy!!!!! 1. Problem na STK, 2. Problem pri cestnej kontrole. 3. Problem pri predaji auta.

Kup druhy motor SDI nahod a jazdi dalej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...