Přejít na obsah

Znak a znaceni motorizace


Davon

Doporučené příspěvky

Mam dotaz, urcite nekdo sundaval zadni znak, oznaceni motorizace a postrani stupen vybavy. Zajima me, zda je to vse jen nalepene, sloupne se to v poho, smeje technicakem a hotovo, ci je s tim nejak vice starosti, napr. nejaka dirka po znaku, nebo to pod tim neni treba lakovane, jelikoz jsem to v akci ani po ni nevidel, zadam vas o radu. Popripade napiste zaludnosti tykajici se tohoto...

Dikes ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou dvě dírky po znaku

Tak to mi neva, dam tam ten Milotec... Lepidlo jde blbe dolu, ale jde ne? :D Je lepsi pouzit neco jineho nez Tech. benzin? A cim jsi to Vaso oddloubl? Bojim se do toho jit nejakym predmetem a nechtama jsem to nesundal...

BTW jsem koukal na Milotec a je to kryt emblemu. Pochopil jsem tedy spravne, ze se to lepi na stavajici znak SKODA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co si tam chceš dát?BMW 3litr? :D

Pravepremyslim - Audi 4,2 quatro nebo jak rikas carlosi to Bawo. To nikdo nepozna ne? :smich:

Tě sere, že lidi viděj že máš 1,6?

No strasne me to sere, proto jsem si koupil 1,6i abych byl nasranej a stydel jsem se za to... Mit tam 1,4 mozna by jsi byl trochu blize pravdy nez jsi ted. Je to vse trochu jinak vis panacku??? :p:p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co si tam chceš dát?BMW 3litr? :D

Pravepremyslim - Audi 4,2 quatro nebo jak rikas carlosi to Bawo. To nikdo nepozna ne? :smich:

Tě sere, že lidi viděj že máš 1,6?

No strasne me to sere, proto jsem si koupil 1,6i abych byl nasranej a stydel jsem se za to... Mit tam 1,4 mozna by jsi byl trochu blize pravdy nez jsi ted. Je to vse trochu jinak vis panacku??? :p:p:p

To by mě tedy zajímalo jak to vše je????? :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale technickym to jde... ;)  ;)

Kdyz ti tam zustane 2-3mm lepidla, tak to proste technickym jaksi nejde... Ale uz je to dole. Jen potrebuji jeste lak zbavit jakehosi ramecku po te placicce, cim to mam rozlestit, staci to tempem, nebo mam koupit neco na metalizu, treba toto??

http://www.prumysl.biz/i-229303-pasta-brus...RTLE%20WAX.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tam budeš dávat od Milotecu? Jinak policajti v Praze říkaj, kdo tam má 1,9 Tdi tak to má sundat, že má o 50% větší šanci, že tam auto zůstane.

a myslis ze TDI od benzinu nepoznas kdyz sundas nalepku ? ja myslim ze poznas staci kleknout vzadu pod auto a zjistis to benzin ma vyfuk ovalnej a diesel ho ma hranatej proste je vetsi :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...