Přejít na obsah

LED zadni světla


Polux

Doporučené příspěvky

Koukal jsem že prodávají žárovky ledky do zadních světel, stačí to jen vyměnit za původní žárovku. Jinak s tima lampama, nepasovali by tam třeba z passata, příjde mi že mají stejnej tvar.

Z pasata myslim ze ne :-( Nj napajet to uz jsem taky koumal ale to nese spoustu problemu a pokad neni znamej na technicke a je tam nakej vohon nemas sanci bez homologace projit.A mit jedny svetla na jezdeni a prehazovat je kdyz jedu na technickou to se me fakt nechce :-( No a navic je to takove patlani placat tam diody.Ale zas pokad by se to nekomu povedlo a bylo to pekne i technicky dobre udelane mohl by mit kseft :-)A taky co bych bral jsou andelsky oci kolem xenon cocky a mlhovky ciste bile to by byla taky pecka,sem koukal ze se nachaji dost pekne udelat kdyz si stim pohrajes ale zase rozlepovat Xenon a stelovat to tam :-( Tady je par veci jak na to

Editováno: , autor: Polux
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o něčem takovém sem přemýšlel taky udělat zadní světla komplet z led ala audi a ve předu do dálek udělat ještě jednu čočku aby to byl pravej bixenon, hid sadu do mlhovky a na všechny tři čočky andělský kroužky bílý... ale to patlání s tím a když mi to nikdo neschválí tak je to zbytečná práce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o něčem takovém sem přemýšlel taky udělat zadní světla komplet z led ala audi a ve předu do dálek udělat ještě jednu čočku aby to byl pravej bixenon, hid sadu do mlhovky a na všechny tři čočky andělský kroužky bílý... ale to patlání s tím a když mi to nikdo neschválí tak je to zbytečná práce...

Trochu si to představuju a buď mám opravdu špatnou fantazii, a nebo to nebude od základu upně dobrej nápad... Nemyslim to z hlediska nějakého schvalování, ale spíš z pohledu designu a funkčnosti. 3x xenon v jedné lampě?... 3x Angel eye? Ve moowee "Starship troopes" byla na konci taková wokatá wobluda. možná by si rozuměli... :-) A btw - bixenon neni "čim víc výbojek, tim víc bixenon pyčo"... ;) ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu si to představuju a buď mám opravdu špatnou fantazii, a nebo to nebude od základu upně dobrej nápad... Nemyslim to z hlediska nějakého schvalování, ale spíš z pohledu designu a funkčnosti. 3x xenon v jedné lampě?... 3x Angel eye? Ve moowee "Starship troopes" byla na konci taková wokatá wobluda. možná by si rozuměli... :-) A btw - bixenon neni "čim víc výbojek, tim víc bixenon pyčo"... ;) ;) ;)

to vím že bixenon není víc výbojek ale bixenon je xenon tlumený a dálkový takže ta halogenová dálka co to přisvicuje nic moc... každému se líbí něco jiného nikomu to necpu a byl to jen nápad... a mimochodem ty žlutý barvy halogen. světel sou fakt humus proto ta hid v mlhovce a na tu se jen tak nejezdí... a angel eye byl jen nápad, už mě to napadlo dávno dneska by se to dalo udělat ale audi denní svícení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o něčem takovém sem přemýšlel taky udělat zadní světla komplet z led ala audi a ve předu do dálek udělat ještě jednu čočku aby to byl pravej bixenon, hid sadu do mlhovky a na všechny tři čočky andělský kroužky bílý... ale to patlání s tím a když mi to nikdo neschválí tak je to zbytečná práce...

Trochu práce to je,ale výsledek není tak zlý.Podle reakcí lidí se to líbí.

v dákových i mlhovkách mám HID a je to super posvícení.Jenom v mlhovkách určitě ne bílé světlo,ale naopak jsem sehnal HID 3000 K,to potom má v mlze smysl.

post-655-1267121989,8843_thumb.jpg

post-655-1267122015,7164_thumb.jpg

post-655-1267122059,2832_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu práce to je,ale výsledek není tak zlý.Podle reakcí lidí se to líbí.

v dákových i mlhovkách mám HID a je to super posvícení.Jenom v mlhovkách určitě ne bílé světlo,ale naopak jsem sehnal HID 3000 K,to potom má v mlze smysl.

fakt nádhera prostě super...

ty mlhovky jakou mají barvu světla při těch 3000????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Tak to napiš do správné sekce!!!

Za první to dej do BAZARU a za druhé tady je sekce Superb I a ne Superb II !!!!

Omlouvám se,jsme tu novej. Jen jsme si zadal na googlu LED svetla Superb a hledal jsem,jestli ma nekdo zajem a nesel jsme tohle vlakno a už jsem si nevšim,že to je pro I. Mam prispevek i v sekci Superb II.

Ještě jednou pardon !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové já nechci dělat nějaký humbuk,ale musím vám oznámit,že nějaké tuning zadní lampy na Supa 3U se asi dělají,jelikož jsem před nedávnem narazil na nějakého blogera se Supem,kde měl vzadu čirou optiku. Zkoušel jsem to pocheckovat,ale borec tam měl jen několik fotek,popis auta,ale už několik měsíců nekomunikoval se světem. Tudíž nebylo možno dopátrat kde to vzal. Bohužel link vám nedám,páč se to pak již neřešil. Nicméně zkusím se ještě jednou podívat a kdyžtak vám jej sem hodím. A propos je pravdou,že u nás jinou optiku na supa určitě neseženete,ale třebas by se někde ve světě daly sehnat. Viz. třeba diodové lampy na Supa II vyráběné pro čínu... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...