Přejít na obsah

1,4 MPI vs. 1,4 16V


Wertheim

Doporučené příspěvky

Jeké jsou rozdíly mezi 1,4kou MPI a 1,4 16V ?? Šla by moje fabka předělat do 16V 74kw ?? Co bych musel všechno vymněnit?, Na kolik by mně to kompletně přišlo?? Díky... -_-

Nevím, ale určitě na hodně.

To spíš prodej MPi a kup 16v. Určitě to vyjde levněji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeké jsou rozdíly mezi 1,4kou MPI a 1,4 16V ?? Šla by moje fabka předělat do 16V 74kw ?? Co bych musel všechno vymněnit?, Na kolik by mně to kompletně přišlo?? Díky... -_-

kromě motoru, určitě ještě i ŘJ, 16V má i jinou převodovku než MPi. Taky bych se do výměny nepouštěl.

U tvého motoru Ti může být útěchou, že nemusíš měnit rozvody a pokud na tom motoru máš fakt výkon těch 65 kW, tak bych byl spokojenej a dál to neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeké jsou rozdíly mezi 1,4kou MPI a 1,4 16V ??  Šla by moje fabka předělat do 16V 74kw ?? Co bych musel všechno vymněnit?, Na kolik by mně to kompletně přišlo?? Díky...  -_-

kromě motoru, určitě ještě i ŘJ, 16V má i jinou převodovku než MPi. Taky bych se do výměny nepouštěl.

U tvého motoru Ti může být útěchou, že nemusíš měnit rozvody a pokud na tom motoru máš fakt výkon těch 65 kW, tak bych byl spokojenej a dál to neřešil.

No, to víš, že jsem to neměřil, ale domnívám se... podle prospektů a reklam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeké jsou rozdíly mezi 1,4kou MPI a 1,4 16V ??  Šla by moje fabka předělat do 16V 74kw ?? Co bych musel všechno vymněnit?, Na kolik by mně to kompletně přišlo?? Díky...  -_-

kromě motoru, určitě ještě i ŘJ, 16V má i jinou převodovku než MPi. Taky bych se do výměny nepouštěl.

U tvého motoru Ti může být útěchou, že nemusíš měnit rozvody a pokud na tom motoru máš fakt výkon těch 65 kW, tak bych byl spokojenej a dál to neřešil.

No, to víš, že jsem to neměřil, ale domnívám se... podle prospektů a reklam...

Wertheim: Někde jsi psal, že jsi to čipoval u Sportmotoru a žes to neměl na brzdě a že vycházíš z prospektů... Takže, když to shrnu, by jsi měl mít výkon motoru 56 kW a ne 65 kW.

Editováno: , autor: Milan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...