Přejít na obsah

Vypnutí motoru při volnoběhu


Budikman

Doporučené příspěvky

Čau klubáci, mám Fabii I, 1,4 TDI, r.v. 2006 a stala se mi tato věc: včera jsem normálně na poprvé nastartoval a odtahoval jsem staré auto na laně asi 2 km. Poté mi při volnoběhu přestalo pracovat servo a hned nato mi sám vypnul motor. Nastartovat se mi uz nepodařilo. Zkusil jsem tedy nastartovat pomocí kabelů a hned napoprvé to chytlo.

Díky za případné rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak napsal Cartmanko - nejde ti tam proud....proměř baterku, jestli KO tak dobíj a pro klidný spaní nech skontrolovat alternátor a kabeláž

jestli tam máš jetě původní baterku, tak ty 4roky jsou celkem často "hraniční" a pokud baterka dostává čoud = popojížďky, krátký trasy s častým startováním, tak nemá šanci jí alternátor ani dobýt ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,díky za rady.Auto jsem koupil před měsícem a baterie je určitě stará 4 roky.V bazaru když jsem to auto kupoval,tak byla vybitá a celý měsíc jsem ji vlastně dobíjel jen jízdou.Ale vše makalo jak se má a žádný problém jsem s baterií neměl až do oné doby kdy mě to na volnoběh při zastavení chcíplo.Ještě bych se zeptal na to servo.je to normální,že před tím než zhasnul motor přestalo makat servo???Díky všem za odpověd a ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,díky za rady.Auto jsem koupil před měsícem a baterie je určitě stará 4 roky.V bazaru když jsem to auto kupoval,tak byla vybitá a celý měsíc jsem ji vlastně dobíjel jen jízdou.Ale vše makalo jak se má a žádný problém jsem s baterií neměl až do oné doby kdy mě to na volnoběh při zastavení chcíplo.Ještě bych se zeptal na to servo.je to normální,že před tím než zhasnul motor přestalo makat servo???Díky všem za odpověd a ahoj.

Výpadek serva při poklesu napětí je normální Vem pořádnou nabíječku a akumulátor dopij do plna. Pokud nebude držet dej nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...