Přejít na obsah

Prosím O pomoc


Sinius

Doporučené příspěvky

Ahoj lidé dobří.

Už asi půl roku si porhlížim tyto stránky, protože jsem čekal, zda budu mít svou fabuli nebo ne. A nakonec se mi to vše poštěstilo a před týdnem jsem si dovezl starší 1,4 Mpi.

Prosím Vás o rádu, chtěl bych na to liťáky ale nevim jakou max. šířku bych mohl dát na 15" prozatím bez dalších úprav. děkuju za odpověď. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6Jx15" na siri gumy 195, jestli chces sirsi gumu, tak musis zvolit sirsi rafek....

to je jasný, ale škodovka i ty píšeš že to je rozměr 6J x 15, ale nikde jsem nenašel v rozměrech kol 6J. prodejci píší pouze 6X15 , 6,5x15 nebo 7x15, tak právě proto se ptám, abych nekoupil nějakou blbost. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jeden dotaz, když tam dám ty 195/50 tak ten disk 6J je jasnej, ale když koukám na ty kola tak píší 6 nebo 6,5 nebo 7 x 15" tak který by byly asi ty nejlepčí?

;)  :(

profil 50 je moc.. bude to vypadat nic moc... Dej si tam 40, nebo 45... co ta na to?? ;)

:huh: co to placas????

uchylne by to vypadalo s profilem 40......vzdyt je to 15"

tohle je 195/50R15

post-5-1147371974.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jeden dotaz, když tam dám ty 195/50 tak ten disk 6J je jasnej, ale když koukám na ty kola tak píší 6 nebo 6,5 nebo 7 x 15" tak který by byly asi ty nejlepčí?

;)  :(

profil 50 je moc.. bude to vypadat nic moc... Dej si tam 40, nebo 45... co ta na to?? ;)

:huh: co to placas????

uchylne by to vypadalo s profilem 40......vzdyt je to 15"

tohle je 195/50R15

Jejda... nečetl jsem to celý... Sorry -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jeden dotaz, když tam dám ty 195/50 tak ten disk 6J je jasnej, ale když koukám na ty kola tak píší 6 nebo 6,5 nebo 7 x 15" tak který by byly asi ty nejlepčí?

;)  :(

profil 50 je moc.. bude to vypadat nic moc... Dej si tam 40, nebo 45... co ta na to?? ;)

:huh: co to placas????

uchylne by to vypadalo s profilem 40......vzdyt je to 15"

tohle je 195/50R15

Jsem zvyklej na větší kola... (18). Neuvědomil jsem si to... Sry -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuju všem za radu jsem začátečník, takže fakt nevim co ajak. Ale buďtě v klidu ještě Vás za nějaký čas budu otravovat -_-:p

u tebe se to da jeste tolerovat.....pohoda ;)-_-

@Wertheim.......prosim te, uz se zamysli, ted nechci, aby to znelo nejak hnusne, ale ty tvoje prizpevky jsou proste perly.....a to ne jen v tomto tematu.......

jinak na fabii muzes mit max to co je v technicaku, jinak si to musis nechat dopsat, aby nikdo nepicoval........narvi si tam co chces mi je to srdecne jedno......jinak uz jsi tu na foru dost dlouho, aby jsi vedel, kde tyto info hledat, uz je to tu napsano snad tisic krat....... ;)-_-

Sorry za OT. Prosim admina o smazani, popr presunuti a zamknuti...... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teda jenom pro pořádek, co tam mám nějvětšího je:

6,5J x 16 H2 ET42, 205/45 R16 83V, nelze ze sněhovými řetězi

já jezdím na:

7J x 15 H2 ET 35, 195/50 R15 82V

(správně bych tam měl mít 6J x 15 H2 ET 43, 195/50 R15 82 T)

ale sewu jim na to, stejně takhle na těch širších a víc vylezlejch to vypadá líp,

pochybuju že mi bude nějaká švestka přeměřovat ETčko anebo šířku 7J :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...