Přejít na obsah

Špatná vizitka Supům


žralok

Doporučené příspěvky

no lebo taras hluposti a zavadzas a to ma najviac nazlosti, k...va noha.

Ukaz mi kde v zakone, alebo v neakej vykonavacej vyhlaske mas to co tvrdis ???

Bavime sa o vozidlach bez neakych vystraznych svetiel ci hukaciek.

Musis si aj uvedomit co je vlastne uhynanie, obehovanie, atd atd.

Nechcem tu davat neake skolenia, ale potom to aj tak vyzera na tych cestach,

sama arogancia, drzost a hlaven hluuuuuupost !!!!!!!!!!!

Nehnevaj sa, ale takymto ludom by som vzal papiere a aj auta.

Ak idem rychlo ok, to je moja vec, iní sa nech nestaraju,

mozno veziem niekoho do nemocnice, atd atd,

ale nesmiem ohrozit nikoho z cestnej premavky,

ci uz vytalacanim, alebo inym takymto nebezpecnim pocinanim.

Ale ver mi nikomu kto ide rychlo, okrem danych vynimiek, ktore su presne definovane v zakone, sa nemusis uhynat,

ci uz truby, blika, atd atd.

Je ine ak nedodrzujes predpisy (drzost, hlupost, arogancia ???),

ides si v lavom pruhu /arogancia - ja idem a co , vsak ze / pricom neobehujes atd atd

a branis rychlejsim vozidlam ta obehnut. Treba si uvedomit, kedy smies lavy pruh pouzit !!!!!!!

To je vsetko co som chcel na zaver dna napisat. :aggressive::aggressive::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapci a chlapi mylite si pojmy !!!!

Ja tvrdim to co ZAKON, nemas co bezdovodne jazdit v lavom pruhu mimo obce , v obci tiez neznasam ak idu dve auta vedla seba rovnakou rychlostou, ale nic neurobis, proste je to tak a ak ti neuhne

neurobis NIC !!! - to je ta arogancia, drzost ci hlupost o ktorej pisem v predchadzajucom prispevku.

Bavime sa iba o jazde v lavom pruhu v obci, alebo mimo obce, v smere jazdy, aby bolo jasno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

....a není to jedno jak to dopadne ,stačí jak nís tím krmí media,senzace za každou cenu......nikdo z nás u toho nebyl a nikdo z nás není soudce a není v tom zainteresován,tak je to jenom flame zde,jednou je to tak a po druhé jinak....já jsem dalek někoho soudit,nebyl jsem u toho a basta!!!faktem je,že všichni víme bezpečně co má udělat druhý,na to jsme kadeti.......howk........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo kamaráde, to se nediv, že jsi Jirku nadzvednul. Do hospody hodíš podstatně zajímavější téma ovšem s tím, že nic nezůstane. :feve: A to ke všemu ještě před obědem. Nějak si nemůžu vzpomenout, jak je to s tím převlečeným kamarádem. Nevíš náhodou jak to je? :aggressive::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...