Přejít na obsah

Špatná vizitka Supům


žralok

Doporučené příspěvky

Nic proti, ale to co předvádí někteří jezdci suchejch tratí na silnici, kdy jedou v levém pruhu 98,5km/h je někde o nervy. Tenhle jedinec měl holt pohár trpělivosti jaksi menší než obvykle...

Editováno: , autor: Phate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Televize z toho udělá super černou kroniku. Chlapa mohli ten den vyhodit z práce, zjistil, že mu zahejbá žena, děti berou drogy a finančák mu obstavil účet = instantní berserk. Navíc bůhví jak to bylo doopravdy.

Editováno: , autor: Phate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to taky o tom že spousta pitomců hodí blinkr někdy ani ne a loupne to do levýho aniž by se koukli do zpetnejch zrcátek jestli tam něco nejede teď jsem několikrát jel po dálnici na prahu a že jsem těch pitomců potkal a brzdil každou chvíly. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, strhnout volant, ale ne až do lesa. Co se týče blinkrů tak dementíků co neví k čemu jsou je na silnicích mraky. A začínám zjišťovat, že do BMW, apod. aut se blinkry už nemontují.

Editováno: , autor: Phate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Phate, zdá se mi to nebo ho ještě obhajuješ, Žralok má jasnou pravdu!!!Je to ženská a když se na ní někdo takhle tlačí tak přirozeně strhne volant a posilovač už udělá svoje!I kdyby tohodle ubožáka vyhodily z práce a cokoliv jiného tak nemá právo todle dělat, je to naprostej srab kterej se neudrží a patří do Bohnic nebo ještě lépe těch 12let si odsedět!!!Trochu se podivej co píšeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udelat zakon jako v americe... Auto je SMRTICI ZBRAN stejne jako PISTOLE atd... a tomu taky odpovida pocet let stravenych v base.... je to zm.d ktereho bych zastavil zavolal cajty a nez by prijeli tak bych mu trosku upravil oblicej jako ze kdyz vystupoval z auta,tak mu ujely cvicky nebo neco podobneho.... Jasne zavolal sice sanitku ale to je jaksi mimo misu... taky tam mohl byt nejaky strom o par cm vedle nebo par cm sirsi a nesledky mohly byt daleko FATALNEJSI. Normalni TUPE HOVADO!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já myslel, že toho supa řídil Žralok :)

To se jednou s mojím bagříkem přetahovala Audi A8 a jak to dopadla? Audi na odpis, všechy pytle venku, jedna cestující v sanitce a já mám lehce promáčklý disk. Taky pospíchal a byl v ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo pánové na silnicích jezdí hodně ho*ad...a je jedno jestli má supa...bmw....audi....mercedesa....či starou 120L......myslím, že se bude řidič/čka toho supa asi hodně divit až zaklapnou dveře věznice.....a řidičák již nikdy nevrátit, což bohužel u nás nejde....škoda....naštěstí se nikomu nic nestalo, ale to video je síla......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa to tiež stalo ale bola to fábia kombi a nestrhol som volant len som brzdil hovoril som si ak sa mám rozbit, on sa rozbije so mnou. Našťastie sme nič nestalo. Nechcel som ho honiť lebo som mal v aute rodinu ale mal som to šťastie že som na neho narazil o niekoľko kilometrov a keď som mu šiel ručne vysvetliť ono to žena okolo 50-ky a .Mňa tak svrbeli päste no mohol som len pičovat. Nebolo to úmyselne, niektorý ľudia sú taký sprostí že nevedia že za dverami spolujazdca ešte auto pokračuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Televize z toho udělá super černou kroniku. Chlapa mohli ten den vyhodit z práce, zjistil, že mu zahejbá žena, děti berou drogy a finančák mu obstavil účet = instantní berserk. Navíc bůhví jak to bylo doopravdy.

Tak ty by sis měl taky střihnout psychotesty. To byl jasný pokus o vraždu. Ani jeden důvod co jsi tady popsal ho neopravňuje k tomu aby se pokusil někoho zabil. Sebrat papíry na doživotí a zavřít až zčerná !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyby to udělal neumysleně, třeba proto že se nepodíval do zrcátka, což je na našich silnicích scela běžný, taky už mě pár debilů takhle málem zabilo!

Tak bych mu řidičák sebral a zavřel ho alespoň na 5 let a řidičák mu už nikdy nevrátil!

No ale jak pa to asi dopadne, podle mě je to člověk co má dost peněz, takže si vezme dobrýho právníka, zaplatí pokutu a maximálně mu vezmou řidičák a za 2 roky je tu zpět mezi námi na silnicích!

No a nebo se taky muže stát že mu ani řidičák nevezmou a ještě ho seberou tý ženský co bourala, v našim státě je to jen otázka peněz a vychytralých právníků!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...