Přejít na obsah

špatný stabilizátor - jak se projevuje?


Kostia

Doporučené příspěvky

Ahoj, prohrabuju se tu jako ďas forem a nemůžu nic najít. Jsem novopečeným majitelem Fabie I 1,4TDi po leasingu se serviskou atd... 45tisíc km.

Mám tyto poznatky - jízda, zatáčení i řízení v pohodě - nic nikam netáhne.

Ale po nerovnostech, jakoby cvaká, jemně drnčí "něco". To něco mi přijde, že je jakoby v palubce v levé části - jakoby se kroutila a něco v ní cvaklo, luplo na nerovnostech, či zatáčení doprava.

Chci se zeptat, jestli se takhle neprojevuje problém se stabilizátorem o kterých jsem se dočetl, že na Fabiích jsou problémeme a jestli ten zvuk není jen pocitově v palubce a ve skutečnosti nejde z nápravy...

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK to udělám, jen ještě co poznám a jak by se to mělo chovat? V životě jsem stabilizátor neřešil, nikdy jsem s tím neměl potíže u jiných aut, tak nevim jak se to chová když je to OK a když je to KO při cloumání a i při jízdě.

Díky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba tady hned první příspěvěk, myslím, že je to přesně tvůj případ

JJo, díky, už umím líp hledat.

Ještě jsem to zkoušel dneska a popsal bych to přesněji.

při jízde a zatáčení volantem doprava doleva i na rovném povrchu to zepředu vrže, jak vpravo tak vlevo:o(

mám to tejden, tohodle jsem si při koupi nevšim:o(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...