Přejít na obsah

Vibrace motoru 1.9 TDI PD 96 kW


Doporučené příspěvky

Dobrý den nastal mi takový problém s mojí FabiíRS,z důvodů vybrací motoru(jen motoru) jsem vyměnil silenbloky motoru-nic se nezměnilo motor se hýbe o malo mín(asi to tak má být) jak předtím,a ted se začaly vybrace přenášet na celé auto,muj poznatek k tomuto chování je že když dám větrák na max.nebo zapnu klimu tak vybrace přestanou,a taky při přeřazení z 2-3kun a následném přidání plynu auto tak na 2-3s jakoby zakucká-zadusí se a pak jede naprosto normálně,nevíte někdo co se dejě? 1)Nemuže být špatný silenblok na převodovce? 2)odchází dvouhmota? 3)nebo špatný vstřik? Mám najeto 102tis.Děkuji za radu

Editováno: , autor: Martin RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin RS: ahoj,ty vibrace by pravděpodobně značili odcházející dvouhmotu...ale kuckání motoru by to určitě nezpůsobovalo?

máš na autě nějaký úpravy?...jak s tím jezdíš - v kolika otáčkách řadíš? jsi klidnej jezdec, nebo Fabce dáváš?

nejlepší by byl někdo znalej s VAGem, ať ti to projede :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to asi špatně napsal není to kuckání jen jakoby taková prodleva která je závislá na tom jak rychle pustím spojku,když ji pustím pomalu tak to udělá ale taky ne vždy,myslím že to bude dělat ta dvouhmota protože když auto stojí tak se někdy ozívá takoví šustění nebo nevím jak bych to popsal,nemohlo by to dělat všechno ložisko na spojce?A taky jak poznám kdy je dvouhmota na konci životnosti ted na ní jaksi nejsou prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvýšené vibrace na volnoběh a špatnej rozjezd = cukání při rozjezdu....rachtání na volnoběh, jako škrtání kovu, převalování matek v převodovce - prostě dvojhmota - setrvák v háji dělá bordel a je nepravidelnej záběr spojky ;) nový zde:

cena je radost no: http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/038105266ag-setrvacnik-240mm-fabia-octavia.html

jináč koukám že jsi to už nadhodil na DP foru ;)http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=60014&highlight=dvouhmota

tam jsou kluci moc šikovný a znalý, tak počkej co z nich vyleze...první by to chtělo VAG, ať se ví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to asi špatně napsal není to kuckání jen jakoby taková prodleva která je závislá na tom jak rychle pustím spojku,když ji pustím pomalu tak to udělá ale taky ne vždy,myslím že to bude dělat ta dvouhmota protože když auto stojí tak se někdy ozívá takoví šustění nebo nevím jak bych to popsal,nemohlo by to dělat všechno ložisko na spojce?A taky jak poznám kdy je dvouhmota na konci životnosti ted na ní jaksi nejsou prachy.

...ozivá takoví-nech příště editovat manželku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...