Přejít na obsah

Jak zapojit radio do Fabie Junior


Raduz

Doporučené příspěvky

Ja som ho tam mal bol prichytený gumičkou za vypinačom vyhrievania zadného skla  :D

a ty máš Juniora?

ANO :palec2: prípravu som nemal,ale tu zasuvku ma asi každá Fabia-aspoň mala, len sa tam treba dobre pozrieť! :D

tak aspoň že tak ;) , páč táhat ještě aj elektriku k rádiu ... fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jeste bacha krome uřidiče ve všech ostatních dveřích chybí gumy kterým jsou vedeny dráty z karoséri do dveří a pak ve dveřích ucpávky.

Jo díky, právě toho jsem si nevšiml a musel jsem jet na vrakáč znovu - už tam ze mě musejí mít prdel :):) - jsu tam skoro každej den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Potřebuješ natáhnout stálé + přes pojistkovku, potom spínané + ze spínačky a kostru.. Pak antétnu, nevím jak je to s dírou ve střeše, tu asi budeš muset udělat, a pod střechou přes A sloupek natáhnout k radiu. potom repra.. záleží jaké a kolik chceš, ale ve dveřích nejspíš nemáš gumové průchodky, takže koupit a jima protáhnout kabely, případně dozadu k platu. no a pak už jenom správně napinovat ISO konektory a haješ ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...