Přejít na obsah

rozvoďák bez nápisu a čísla ???


bArt_Teschen

Doporučené příspěvky

byl jsem v servise s mojí Okťou, dle servisní knížky předchozí majitel měl měněny rozvody zhruba před 13 tkm, jenomže v servise kde mi sundávali rozvody aby vyměnili simering se hodně divili že jsou údajně udělané rozvody, že sice kladka vypadá jako nová, řemen taky nenese známky optřebení, ale že na něm nejsou žádné nápisy .... viděl jste někdo rozvoďák bez nápisu, bez čísla, prostě jen tak čistý ? Nějak se mi to nelíbí ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rika cosny, asi No name. Zřejmě levná výměna, která se může prodražit. Já to tedy nikdy neviděl A hlavně, potřebuješ vidět na řemenu risku, ne. Na tvém místě bych asi moc dobře nespal.

Nechci chytat za slovo ale risku na řemenu ??? Tak tu ani nikdy neuvidíš. Jinak řemen bude určitě no name takže jestli máš motor rád tak mu dej to co tam patří a rozvody když se můžou potkat tak za to stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rika cosny, asi No name. Zřejmě levná výměna, která se může prodražit. Já to tedy nikdy neviděl A hlavně, potřebuješ vidět na řemenu risku, ne. Na tvém místě bych asi moc dobře nespal.

no nevim panove, obratil jsem se osobne na servis ktery je v servisce podepsany pod tou vymenou - konkretne Samohyl Motor Zlin, kde mi ochotne odfaxovali kopii servisniho listu z toho daneho dne, vsechno sedi, VIN, SPZ i rozsah praci, ujistili me ze to opravdu meneno bylo v ramci pravidelneho servisu. Tak nevim no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rika cosny, asi No name. Zřejmě levná výměna, která se může prodražit. Já to tedy nikdy neviděl A hlavně, potřebuješ vidět na řemenu risku, ne. Na tvém místě bych asi moc dobře nespal.

no nevim panove, obratil jsem se osobne na servis ktery je v servisce podepsany pod tou vymenou - konkretne Samohyl Motor Zlin, kde mi ochotne odfaxovali kopii servisniho listu z toho daneho dne, vsechno sedi, VIN, SPZ i rozsah praci, ujistili me ze to opravdu meneno bylo v ramci pravidelneho servisu. Tak nevim no.

Tak nevim, zacinam pochybovat o servise kde jezdim, nedalo mi to a ted jsem se sel podivat na ten remen, jsou tam napisy Gates, naprosto citelne, tak ze by si ten mechanik ze me delal prdel a jenom chtel vydelat ?? Ty jo, to je hnus, to uz abych dneska nikomu neveril ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...