Přejít na obsah

Alu kola


Hustoles77

Doporučené příspěvky

fotka z blanska je nahodna nebo tady bydlis ? nebo podle mista zaparkovani tady muzes pracovat ,

ktera z moznosti to asi nude ?

jinak kola moc pekny

cauec ,,..a no fotka z blanska to opravdu je . jezdim tam dost casto .mam tam babicku a navic kamarada co me dela diagnostiku a opravuje oktu.jinak lepe receno je to v CKD nebo jak se to tam jmenuje.diky za pochvalu kolecek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co říkáte těmhle těm? Docela by se hodily na ocktu... Najde se nějaký šikula co by ty kola uměl přes VT hodit na nějakou octku třeba sedana, jak to vypadá?

Ty vrchní by možná vypadali líp! Jde o to na jakou barvu auta, teď jsou hodně moderní černé a leštěne nebo stříbrné paprsky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme se vraceli z České lípy byli jsme tam PepinoviTDI pro interier do jeho miláčka (bude tam dávat Raidera) a při cestě domů jsme u čerpačky v Mohelnici potkali Bazze s jeho autičkem ,poznali jsme ho podle jeho kol . Má to opravdu pěkné. :palec2: Neználek ps Bazz je z Teplic a mi z Havířova.

Klaním se před neználkem takhle vybavenou octuli jsem ještě neviděl len ten šíbr chýbá len ten šíbr lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj moc hezky kolecka..Taky jsem po nich pokukoval..A ty sam delali i Mille Miglia.. ;)

@Bazz:Jsem na tvy auto zvedavej v realu..Na tech 17" co jsi mel se mi to moc libilo,jak jsem psal u tebe v tematu..A ani jsem nejak nezaregistroval,ze uz jsi koupil novy kolesa a navic A8 v 18".. ;) Ale myslim,ze to se mi to taky bude libit.. ;):palec2:

No a já se tak těším na tvůj cars moc jsem zvědevej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera, ale proč to auto neumyješ, když už ho fotíš. Máš tam na obou zadních dveřích a zadních blatnících něco jako asfaltové šmouhy nebo od čeho to je? :p;):feve:

to bude určitě z driftu. Od spálené gumy a asfaltu. to se těžko umývá :palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...