Přejít na obsah

Alu kola


Hustoles77

Doporučené příspěvky

jezdit se na tom dá, je to o něco níž, správnej rozměr na 16ky by měl bejt 205/55 R16, s 205/45 ti nebude ukazovat dobře tacháč a tim, že je menší obvod kola, tak se ti pravděpodobně o něco málo zvíší spotřeba.

měl sem chvilku pučený kola z Fábky a místo 11 to žralo 13, ale zase to líp akcelerovalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono tu je ta krasa podla mna aj dost nebezpecna, mam pocit, ze tak male pneu ani nesplnaju potrebny index nosti pre naftovu Octaviu...Ale je pravda, ze to vyzera cool, auto je o 2 cm nizsie a tie 16" vyzeraju s nizkymi pneu ovela vacsie, ja sam som ich tiez tipoval na 17"...

toto je zo stranky Sportmotoru:

"Octavia: 195/65R15, 205/55R16, 225/45R17, 225/40R18

používejte pouze zde uvedené rozměry pneu, při použití jiných rozměrů dochází k chybám ukazatele rychlosti, počtu ujetých kilometrů, při použití menších rozměrů vzniká nebezpečí havárie překročením hmotnostních a rychlostních indexů pneumatik !!!

(použití pneu 205/50R16, 205/40R17 atd. dodávaných na Octavie některými úpravci je zcela nevhodné a nebezpečné !!!) "

post-10844-0-12850500-1302631745_thumb.j

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V techničáku mám 205/55 16.Ale mě se to takto i líbí, z té fotky to tak nevynikne, ale na živo je to pěkné.Byl jsem si vyzvednout v Škoda servisu mřížky do nárazníku a mechanici hned okukovali.Prý to vypadá jak angličák a líbilo se.Mě se taky líbí a měnit nic zatím nebudu.Komfort je o něco menší, ale nic hroznýho, auto je níže k zemi, spotřeba stejná , jen rychlost ukazuje + 4 km/h, ale s tím počítám a neřeším to.Takže jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...