Přejít na obsah

nízký volnoběh


bundis

Doporučené příspěvky

Ahoj, proč mám tak nízký volnoběh? Po nastartování motor točí cca 500oz/min někdy i chcípne.Předtím chodil po startu od 1200 ot/min a postupně klesal až na 700ot/min.Klapka vyčištěna,nastavena,filtry nové,lamda dle VAGU ok.Kde je chyba?Nechají se ty otáčky nějak přidat přes VAG?Jedná se o octavi 1,6 55kW AEE, r.v.6/98.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, proč mám tak nízký volnoběh? Po nastartování motor točí cca 500oz/min někdy i chcípne.Předtím chodil po startu od 1200 ot/min a postupně klesal až na 700ot/min.Klapka vyčištěna,nastavena,filtry nové,lamda dle VAGU ok.Kde je chyba?Nechají se ty otáčky nějak přidat přes VAG?Jedná se o octavi 1,6 55kW AEE, r.v.6/98.

Ahoj palivový filter si menil, auto má aký ťah???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a funguje regulace škrtící klapky? já měl dost podobný problém viz: ( )

zkus odpojit konektor k ovládání škrtící klapky a na piny 1 a 2 dej krátce (1-2s) napětí 12V. Klapka by se měla naklápět, když vodiče prohodíš, měla by se natoči na druhou stranu. Pokud nenaklápí- odšroubovat celou škrtící klapku a hledat závadu v servomechanismu, popř. v motorku, kabelech apod.

Editováno: , autor: Ondra13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...