Přejít na obsah

Po otevření dveří se rozběhne čerpadlo?


Fíša

Doporučené příspěvky

Ahoj, vím, že je to blbá otázka, ale stejně se na to chci zeptat. Koupil jsem OII, tak se s ní seznamuju. Všiml jsem si, že když po delší době přijdu k autu a otevřu řidičovi dveře, tak chvilku něco vrčí. Co to je? Podle zvuku mě napadá třeba benzinové čerpadlo.... Ale nevím a zajímalo by mě to. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všiml jsem si, že když po delší době přijdu k autu a otevřu řidičovi dveře, tak chvilku něco vrčí. Co to je? Podle zvuku mě napadá třeba benzinové čerpadlo....

Ano, bez ohledu zda-li máš diesel nebo benzín (je to v principu stejné) při otevření řidičových dveří se aktivuje palivo-dopravní čerpadlo umístněné v palivové nádrži a natlakuje palivové potrubí aby vstřikovací čerpadlo u motoru mělo dostatek paliva.Palivo-dopravní čerpadlo pro diesel a benzín není vzájemně zaměnitelné (jiné tlaky a přepraní kapacita).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...