Přejít na obsah

Rádio z octavie do fabie


Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...

Ahoj, mám taky jeden dotaz. Šlo by použít rádio SWING z Octavie ( http://www.skoda-parts.cz/files/img/img000236.JPG ) do Fabie II bez faceliftu místo DANCE ( http://www.skoda-parts.cz/files/img/img000040.jpg )??? Mám ho doma. Při porovnání mi přijde, že se na šířku vejde akorát, ale bez rámečku a na výšku je menší cca z každé strany by musel zůstat rámeček...

Nemáte někdo zkušenost s takovou výměnou? Radši bych si ho nechal místo toho DANCE

Díky

Editováno: , autor: kazdiccc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bys tam už i nakrásně Sream umistil tak je třeba si uvědomit, že komunikace probíhá po datovém vedení CAN.

Octavia II má jiný protokol CANu než Fabia II před faceliftem (pomohl by převodník CaNu, ale cena hrozná)

Octavia II a Fabia II po faceliftu mají stejný protokol CANu.

Dance, které se dodává do Fabie II existuje ve dvou modifikacích a to do FAb před a po faceliftu.

V obrázku je výpis originální příslušenství Škoda

post-1028-0-48356100-1297109080_thumb.gi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

převodník

Pokud bys tam už i nakrásně Sream umistil tak je třeba si uvědomit, že komunikace probíhá po datovém vedení CAN.

Octavia II má jiný protokol CANu než Fabia II před faceliftem (pomohl by převodník CaNu, ale cena hrozná)

Octavia II a Fabia II po faceliftu mají stejný protokol CANu.

Dance, které se dodává do Fabie II existuje ve dvou modifikacích a to do FAb před a po faceliftu.

V obrázku je výpis originální příslušenství Škoda

jasně jsem psal pár příspěvků výše že je nutné použít převodník!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem dost podrobně četl.. ale asi jsem se špatně vyjádřil...

zajímalo by mě, jestli bych mohl tento převodník jako normální smrtelník někde sehnat - koupit.

a jelikoz nevim jaký (nějaké bližší specifikace.. označení nebo jestli neexistuje více typu - druhů), abych nepořídil něco jiného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 roky později...

Ahojte hladol som asi fakt vsade no odpoved som nikde nenasiel. Je mozne z octavie 2 pred facelift radio skoda stream zapojit do octavie 1 facelift v celkom aute bezi can. Viem ze velkost bude problem. Ale jedna sa mi oto ci bude to radio komunikovat z maxidotom a multifuncny volant? Zatial je radio v safe tak preto chcem radu pred odblokovanim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...