Přejít na obsah

columbus VS obrázek parkováků


dracek

Doporučené příspěvky

CAN jsem připojil, ty parkováky normálně fungují, aktivují se při zpátečce, pípají, ale ten obrázek blbne

CHYBOVÁ PAMĚŤ

parkovací pomoc II vpředu a vzadu (8-kanálová)

01312 004

pohon datové sběrnice

bez signálu/komunikace

sporadická

ještě je chyba na datové sběrnici

00469 011

koncernová datová sběrnice infotainment v režimu jednodrátu

přerušení

dráty jsem prolezl kde se dalo i spoje jsem znovu pájel

zkoušel jsem i z druhého funkčního auta postupně přehodit ŘJ parkováků, gateway i columbus

napádá mě jen to kódování nebo kabeláž v autě

senzory: předek a zadek octavia combi s tažným odnimatelným

columbus: obyč 8 X repro, maxidot, telefon, hlasové ovládání,optické zobrazování parkováků, bez aux, bez cd měniče

nechápu, proč to pípe ale neukazaje, myslel jsem, že buď fungují nebo nefungují

Editováno: , autor: dracek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc to pipe ale neukazuje? Protoze jednotka parkovaku ma senzory a pipaky primo pripojene k sobe, tedy pro pipani neni potreba spravna funkce can busu (pokud pomineme signal o zpatecce). A prave s canem bude tady problem, skutecne je to dobre napojeny na can pohonu? Po smaznuti tech chyb, objevuji se tam znovu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel jsem teď na jinou věc!!!

celé jsem to rozdělal a zjistil, že ŘJ parkovacího asistentu byla stále pod napětím. Někdo ty origo zadní napojil na 30. Když jsem si dodělával předek + zadek facelift, ta jsem to neměřil a ten + drát jsem použil do nové jednotky.

Proto napřed ukazovala a po čase se nejspíš zahltila informacemi a přestala zobrazovat, nedostala cyklus (restart) a frčela tahem i při stojícím autě.

Po přepojení na 15 vše funguje jak má, pokud to vydrží zobrazovat aspoň 3 dny, tak je vyhráno :)

Jen co jsem vyměnil gateway, tak mám na obrázku z Octavie combi krátkou

Kluci, nevíte někdo kde to mám přepsat??? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...